За количките jane?

  • 1 083
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Да попитам мамите и таковците, виждали ли сте такива колички?
Скоро живот и здраве ми предстои купуването на количка и се интересувам
Къде ги продават? Ориентировъчни цени? Някой ползва ли такава количка и какви са ви впечатленията?

# 1
  • Мнения: 147
Колички Хане съм виждала в един магазин на бул."Г Софийски" малко след кръстовището с "Пенчо Славейков". много ми харесаха, но бяха доста скъпи, така, че си купих Чико накрая.Беше преди доста време, не знам дали все още ги продават там, но наистина бяха страхотни - бях си харесала една  в дънково и плюш.Като десени са много по- различни от всички други на пазара.
 Дано съм ти била полезна. Sunglasses

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Една мама продава в момента такава http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80977.0

# 3
  • Мнения: 2 142
Много ти благодаря! Количкта е страхотна, само да кажат колко парички искат  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 561
Ако искаш нова Premaman са им единствените вносители за България. Ние си взехме такава количка, но още не сме я сефтосали, много сме малки  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 645
Дани си возеше дупето в такава количка Mr. Green
Купихми я от София,магазина се намираше на бул.К.Величков.(не помня името Embarassed)
Мисля че Стефи ги внасяше.
Ами какво да кажа за нея - невероятна количка Peace
Горещо ти е препоръчвам.Нашата беше модел CARRERA със 2 коша - зимен и летен.Цената беше 760 лв.
А е и супер лека Peace,а на мен точно такава количка ми трябваше.
За съжаление Sad,моят дзвер се отказа твърде рано от количката(на 1г. и 3 м)

# 6
  • Мнения: 2 142
c-mira, вие кой модел си взехте? И колко парички струва?

# 7
Az sushto moga da podkrepia 100% kolichkite na JANE.Имам близнаци и имаме модела ПАУЪРТУИН.Купихме я от Испания и заедно с 2те седалки за кола струваше 640 евро.Много маневрена и си заслужава парите.Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 883
А някой да знае интернет адрес с  цените на тези колички, или магазин в София, точен адрес???

# 9
  • София
  • Мнения: 2 883
аз да попитам и тук. Какво ще кажете JANE или QUINNY Freestyle?

# 10
  • София
  • Мнения: 558
А някой да знае интернет адрес с  цените на тези колички, или магазин в София, точен адрес???
магазин Premaman - бул."Тодор Александров" 11, тел: 0899-844812
магазини  "Стефи" -  http://www.stefi.biz/index.php?action=contacts

# 11

Общи условия

Активация на акаунт