Шапка за кичури

  • 7 509
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте! Ако някоя от вас знае, моля да сподели от къде мога да си купя шапка за кичури. Предварително благодаря. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 434
Аз купувам "Мис Солвекс" за кичурите и вътре има такава шапка, заедно с комплекта ръкавици, но я хвърлям и карам с ленти от фолио, защото с шапката много ми се къса косата като тръгна да я свалям  Confused

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
имаги във парфюмериите заедно вътре със четка и тва което се вадят кичурите newsm78струва 5 лв.,а можеш само шапка newsm10 newsm44

# 3
  • София
  • Мнения: 48
Благодаря за отговорите.  Simple Smile
Ще ми се да си купя професионална силиконова шапка, а не за еднократна употреба, но явно ще се задоволя и с такава. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
На мен фризьорката ми каза, че може да ми купи от там където си поръчват материали. Защо не помолиш някоя фризьорка да ти вземе професионална?

На мъж ми бях изпровизирала с найлонов плик, но не е удобно. Фризьорката каза, че става и с шапка за плуване.

# 5
  • София
  • Мнения: 48
Честит 8-ми март. Бъдете винаги така отзивчиви, добри и пълни с добри идеи и съвети. Wink

 EmbarassedАз пак да питам. Вчера си купих силиконова шапка за кичури, обаче проблема сега е с какво да ги направя. Бях се спряла на боята Евтерпа, предлагат изсветляваща боя подходяща за кичури, но ми казаха, че ефекта е по-добър с перхидрол и блондор. Моля, кажете според вас кое е по-подходящо. Rolling Eyes

# 6
  • БГ
  • Мнения: 735
най-добре иди на фризъор за хубави кичури, пробвах с специална боя на Лореал но не станаха белички, после със Блондор- горе долу докара цвета, но не съм доволна и съм си руса цялата.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 717
Преди в домашни условия действах с Блондор (на прах). Но след 1вия път станах рижава (едно такова гадно). Аз исках цялата коса да си изсветля, така, че праснах няколко блондора почти един след друг.
Гледай да не си изгориш косата. Разтваряй блондора с балсам за коса.

# 8
  • София
  • Мнения: 48
 Аз по принцип си изрусявам косата, но в по-тъмен нюанс. Искам просто да добавя наколко светли кичура и мисля да пробвам с блондор. Благодаря ви. Simple Smile

# 9
  • Germany
  • Мнения: 2 003
Незнам дали още се продава, но миналата година имаше боя на Палете специално за кичури. Струваше към 7 лв. мисля...Вътре имаше прахче, шапка, кукичка за издърпване, и специална четка за боядисване, а и балсамче. Имаше още един вид от тази боя, с апликатор - за по-дебели кичури.

Общи условия

Активация на акаунт