Body Lift 10 на Lierac- резултати, мнения?

  • 1 353
  • 4
  •   1
Отговори
Много го рекламират като продукт за отслабване. Интересува ме ако някой го е ползвал дали е доволен?Мерси.

# 1
  • Мнения: 599
Аз го ползвах 2 месеца, но явно са малко... Въобще много такивва продукти съм позлвала, но заличих всякакви резултати след раждането  #Cussing out Не мо га да кажа, че имаше забележима разлика от Боди Лифт-а. Но си мисля, че трябва да се позлва поне 6 месеца, за да се каже. Който ползва други подобни, нека да каже с какво да се стягам, като поотслабна, че сега е безсмислено  Embarassed

# 2
  • Мнения: 13 512
И аз го ползвах 3 месеца без ефект.Не обичам продукти,които трябва да ползвам 6 месеца, за да видя някакъв резултат!

# 3
  • София
  • Мнения: 35 817
Ползвала съм го 2-3 месеца. Немога да си спомня преди това или след това веднага ползвах и ампулите - резултат никакъв.
Ползвала съм, какво ли не и все още се изкушавам и си давам парите на вятъра. (купувам ги  вече 7- 8 години - все мажа )
От нищо не съм имала резултат.
/На корема целулита си го махам само с коремни преси - за протокола/

# 4
  • Мнения: 324
аз съм го ползвала два пъти, като първия път ефекта беше много добър, при това след раждане, обаче се скъсвах да ходя по улиците като ненормална с бебето и почти не ядях. Плюс това го мажех по два пъти на ден - сутрин и вечер. На следващата година пак си го купих, но ефект нямаше, защото и не се движех. То в офиса какъвто и стрес да има целулита не изчезва Cry 

Общи условия

Активация на акаунт