много ми е мъчно, криво и ...

  • 1 569
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
дори си поплаках тази сутрин  newsm45 ...
Снощи тестът показа две чертички, но втората беше бледичка и аз така се зарадвах   Blush, но тази сутрин , тъкмо се готвих за нов тест и разбрах че ми е дошло  #Cussing out. Толкова ми стана мъчно, момичета , целичт ми свят изведнуж рухна...
Знач и го осъзнавам, че не бива да се тревожа, има следващи месеци и много други шансове да се оплоди поне една яйцеклетка, но сякаш бях сигурна ли , ня зная , но имах и повечето симптоми и някак се бях настроила  ooooh!


Извинявайте за offа, но имах нужда да излея болката си, а и съм сигурна,че бихте ме разбрали ...

# 1
  • Мнения: 1 950
Разбирам те мила Hug
Дано вече се чувстваш по-добре и както сама си го написала има следващи месеци, в които съм сигурна, че ще стане Laughing
Мисли за нещо друго, направи си подарък, а и идва едни хубав женски празник опитай се да се разсееш с нещо приятно и забавно Laughing

# 2
  • Мнения: 307
 Hug
Не се тревожи. Повечето тук сме така! Знам, че е гадно. Знам, че си се надявала и си очаквала. Сигурно си си правила тайно планове и си си казвала "колко ще сме щастливи!"...Но не унивай! Всичко ще бъде наред! Следващия път. Може би бебо не е искал да се появи сега, може би другия месец е вашия!
Бъди силна и вярвай, че ще ти се случи и то много скоро да станеш мама!
 Hug Hug Hug

# 3
Привет и от мен! Знай, че нищо не се случва случайно! Аз направих спон. аборт, така че не ти го казвам напразно. Просто не губи надежда! Hug

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Съжалявам за болката ти. Искрено ти пожелавам съвсем скоро да успеете с опитите и да гушнеш един сладък бебок!

# 5
  • Мнения: 1 925
Съжалявам за разочарованието ти ! Аз също съм изпитвала такова разочарование и наистина не е приатно, но продължаваш напред с умивка ! Пожелавам ти другия месец да ни се похвалиш и да отидеш при отчетните ! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 067
Миличка, бъди оптимистка. Следващия месец ще е по-успешен!
 baby_neutral
Но те разбирам много добре... аз след едно такова разочарование намерих едно коте бебе и си го прибрах у нас да го гледам... толкова ми стана кофти и исках бебенце, че просто не се сдържах... #Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Разбирам те :hugИ аз съм се чувствала така-симптоми,уж пол.тестове,а накрая ти идва,а ти си напълно убедена,че си забременяла,но нещо е станало CryНаучих ,нещо от момичетата тук,че не трябва да се правят тестове,преди да имаш 5-6дни закъснение,точно заради това,за да не те боли после CryЗащото едно е да си ти закъснява няколко дни,едно е да видиш двете чертички HugПрегръщам те и ти желая следващия месец истински EFP

# 8
  • Мнения: 210
Миличка, бъди оптимистка. Следващия месец ще е по-успешен!
 baby_neutral
Но те разбирам много добре... аз след едно такова разочарование намерих едно коте бебе и си го прибрах у нас да го гледам... толкова ми стана кофти и исках бебенце, че просто не се сдържах... #Crazy

Каква съдба само, днес се зарадвах се едно коте от зоомагазина Thinking
И си го гушкам сега за успокоение  hahaha

# 9
  • Мнения: 210
Момичета , мнооооооооооооооооооооооого ви благодаря з подкрепата (макар и да я очаквах ме трогнахте) !!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
За всички ви !

Остава ми да чакам и да не се отказваме с опитите, пък каквото е писано ...

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Хей горе главата! Надявам се нямаш "сериозен" стаж в бебеправенето - т.е. нямаш сериозни причини за притеснение!
От времето е тази тъга, а и от силната надежда - помня преди първата бременост как изпадах в депресия всеки път...
Ще стане точно когато спреш да го мислиш и чакаш Wink

# 11
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Милата  Sad. А сигурна ли си, че това е М? Да не е някакваво слабо кръвотечение?

# 12
  • Мнения: 210
Милата  Sad. А сигурна ли си, че това е М? Да не е някакваво слабо кръвотечение?

Мне newsm78 ...М е

А относно стажа... Ами не ни е много голям, но аз от друго се притеснявам, тъй като едно време ( на 18 мисля,че бях) ми изследваха хормоните и тогава прогестеронът ми беше прекалено нисък, пих разни хапчета, качи си стойностите и уж сега е в норма, ще видим този месец как е .

Съжалявам за оффа ...

И още един офф  Joy( по-приятен)
Днес имам ден ден и ставам на 26  bowuu
Черпя ви всички с едно  Wine Glassвиртуално

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ЧЕСТИТО  И   МНОГО   УСПЕХ !!! newsm51 smile3510

# 14
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
4естито мила  bouquetи не се от4айваи.аз също се надявах този месец да е станало и ето 4е днеска ми дойде Cry.и аз се от4аях много но все пак може март месец да ми е щастливиа.горе главата.всяка една от нас ще я сполети 6тастието да си има едно хубаво беб4е  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт