Помогнете ми да избера

  • 846
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 037
Момичета,помогнете ми в избора на дестинация за лятна почивка в Европа (без бебо Wink).Гледах в справочника,но така не си заковах вниманието на нищо.Ако сте били някъде и ви е харесало,ще се радвам да споделите и така да ме насочите!Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 639
Непременно виж Италия

# 2
  • Мнения: 27 524
Е,много сложен въпрос,честно казано.Трябва ти някой,който е обиколил всички хубави места в Европа и да ти сравни това с онова,трето да отхвърли еди защо си...Сложно е така,а и дай насоки какво търсиш за почивката си - море,плаж и слънце,интересен град,история,заведения,планина.Така общо... Thinking

# 3
  • Мнения: 1 180
Мисля, че абсолютно на всякъде има какво да се види, но аз определено харесвам Виена, Прага, Милано...абе, много са, но на тия места бих ходила сто пъти!

# 4
  • Мнения: 1 037
Блонди,права си,много общо съм задала въпроса.Ами вчера мъжа ми каза,че неиска да има вода наоколо,което ме навежда на мисълта,че няма да е море.Но на мен май мис е ходи до Хърватска,ще се опитам да го навия.Благодаря ви за отговорите

# 5
  • Мнения: 1 950
Зависи много и от транспорта, който ще изберете.
Ако е самолет, може да помислите и за по-далечно място.
Хърватска е хубава дестинация, но там има вода Joy

Аз също съм за Италия, по-скоро северна, защото южната част, колкото и да е наситена с история, е доста по-мизерна.

# 6
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Първо преценете дали да е екскурзия /за да видите повече държави/ или почивка, да си стоите на едно място 7дни, и от време на време да ви водят до някоя забележителност. Ако е екскурзия няма да може да си починете, но ще видите страхотни места, ако е почивка пък ще си починете добре и ще видите туй онуй.
Като за екскурзия на мен ми харесва Франция ,Италия, Монако
Като за почивка Франция, Швейцария, Испания

# 7
  • Мнения: 1 037
Момичета,благодаря ви за съветите! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт