zаместване на 1 хранене

  • 309
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 292
zдравейте,
нашия мъник е само на кърма откак се е родил (сега е на 4 месеца) и не съм полzвала помпа или биберон. аz тръгвам на работа и не мога иzобщо да му дам мляко с биберона сега, неzависимо дали е иzцедено или адаптирано. Започва да дъвче биберона и той като пусне мляко се дърпа и се сърди ... и това вече след цял месец опити ... После опитах да му давам каша ориzова с адаптирано мляко хапваше по малко с лъжичката докато увеличих доzата и вzеха че му иzляzоха пъпчици. Днес чух zа алергия към белтъка може ли това да е? Как да раzбера какво да давам? И как да го давам?
Има ли някой идея как да реща проблема ? Достатъчно ми е само 1 хранене да не го кърмя а да му дам мляко или нещо друго. Благодаря

# 1
  • Мнения: 51
Мисля че е рано да замествате хранене. Още повече щом не му понася. Заместването става бавно, не за няколко дена. Според мен е най-добре да оставяш кърма и бебчо като огладнее да му се дава с биберона или с лъжичка. Като е гладно детенцето, малко по малко ще изяде всичкото мляко и постепено ще свикне с биберона.
И моят един път се правил на важен и не искал да яде от шишето, но майка ми каза, че като го оставила малко време да си поплаче от глад и да видиш после как излапал всичко. Така че не се шашкай. Ще се научи. Ходи си спокойно на работа

# 2
  • Мнения: 147
аз започнах с плодови пюренца. Може пък да му понасят. Пробвай

Общи условия

Активация на акаунт