Някой ходел ли е скоро до магазините на Nike или Adidas?

  • 1 579
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
Понеже майка ми ще ходи в петък в София,и аз ще се възползвам от това,но със идеята да купя на моят дзвер маратонки,иначе хич не ми се разкарва Naughty
Та дали в София има по - голям избор на маратонки,щото тук в Пловдив асортимента е доста беден Sad

# 1
  • Мнения: 1 547
И тук не е особено богат, незнайно защо. Найкове няма все още от новата колекция. Единствените сладурски маратонки бяха на Килтек, струваха 40 лв в един магазин на Графа преди Попа.

# 2
  • Мнения: 3 153
Много хубави маратончици има в новата колекция на Reebok! На Витошка и в двата им магазина бяха 59 лв., в ЦУМ в техния магазин бяха 62 лв. Това бяха едни от маратонките, които най-много ми харесаха. Чакам брат ми да си дойде от Австрия и ако не му е купил едни Найкита, които му поръчах, ще му купя Рийбоците:)

# 3
В магазина на adidas на витошка имаше само 3 модела детски маратонки -немога да разбера защо в Бг. човек неможе да купи детски adidas, та пак сме с Nike в магазина на Гурко поне има избор.

# 4
  • Мнения: 1 645
Момичета   bouquet
Много хубави маратончици има в новата колекция на Reebok! На Витошка и в двата им магазина бяха 59 лв., в ЦУМ в техния магазин бяха 62 лв. Това бяха едни от маратонките, които най-много ми харесаха.

А дали стават за лятото newsm78

И тук има Рийбоци,но са гола вода.
Аз по принцип искам да му купя гуменки(той имаше такива от Найка),но много трудно се намират или платняни маратонки,щото кожените ги изтърква от пред,но в краен случай че кандисъм и на кожени.
Тук съм хвърлила око на едни на ПУМА,и ако в София не намеря ще купя тези.Много са готени,но са и доста по скъпи.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В Пума на Витошка имаше нови хубави модели маратонки по 79 и 89лв.

# 6
  • Мнения: 3 153
Ами кожени бяха, но много изчистени, с много ниска подеметка, абе въобще пролетна маратонка. Според мен и за лято стават.

# 7
  • Мнения: 1 645
Значи ще се пътува до София
Реtинка благодаря ти  bouquet

В Пума на Витошка имаше нови хубави модели маратонки по 79 и 89лв.

Аз съм хвърлила око на тези от 89лв.Наистина маратонката е много хубава,но първо ще видя и другите модели.

А на Витошка има ли магазин на Найк,или е само този на Гурко newsm78

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Има обаче там няма детски хубави модели.Намира се на Солунска и Витошка

# 9
  • Мнения: 1 645
Има обаче там няма детски хубави модели.Намира се на Солунска и Витошка

Благодаря ти chocha   bouquet
Значи трябва да тичам и до Гурко Sad

# 10
  • Мнения: 3 153
На Гурко е много добре зареден, вкл. и с детски, но преди да "тичаш" до него те съветвам да видиш и този, който е срещу ЦУМ-на срещуположния ъгъл на бул Т. Александров. Найковете, които Иво носи в момента са от там, но са купувани доста отдавна, а пък пропуснах да вляза онзи ден в него и не знам какво имат.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние преди 2 дни взехме Рибок
Новата колекция е страхотна
Имаше и момчешки моделчета,че нашите са с 2 цирконийчета  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 645
Така, да не са случайно тези маратонки на Рийбок от новата колекция,защото и тука в Пловдив ги има,но ме притеснява лепкащото закопчаване отпред,иначе на фасон са хубави.Вече си патих,та за това
http://www.zappos.com/n/p/dp/11566761/c/51550.html

А аз търся нещо такова,с ниска подметка и много изчистино,абе както мъжо я нарича "като пантафка"
За сега само на Пума съм видяла че има такива модели.

# 13
  • Мнения: 3 153
Да, тези имам предвид аз:) Това ще е първа пролет/лято на Иво с ходещи крачета и нямам все още наблюдения кое удачно и кое не, но моделчето ми се струва много леко и удобно.

# 14
Kypi my tezi na PYMA ot Piovdiv az sashto skoro obikalyah i nai-mnogo te mi haresaha

Общи условия

Активация на акаунт