трибестан

  • 22 320
  • 10
  •   1
Отговори
И аз съм една от вас но досега ми беше трудно да споделя своя проблем. EmbarassedМъжът ми има много лоша спермограма и му изписаха трибестан.Интерисува ме дали някой го е използвал и какви са положителните и отрицателните взаимодействия.Четох че се приема и от култористи Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
много добър медикамент, изцяло на билкова основа, не се колебайте да го използвате.
но освен трибестан е добре да пие и витамини-антиоксиданти.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
И моят съпруг го пие, няма никакви странични ефекти, но както каза jam освен трибестан му изписаха още няколко вида хапчета.

# 3
Благодаря за информациятя,но не ми стана ясно колко време да го пие,намалява или увеличава либидото ,има ли значение от коя фирма се купува.В аптеката ни изброиха три фирми да си изберем newsm78

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ние в началото взимахме Трибестан, селд това минахме на Трибестфорс.
Лекарят, който го изписа не каза ли как да се пие?

# 5
  • Мнения: 724
намалява или увеличава либидото
Увеличава  Laughing

# 6
Трибестфорс-коя фирма го произвежда,моля посочете цена.Каква е разликата межде трибестан и трибестфорс.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Търсих опаковката, но не я намерих, за да видя колко капсули бяха в трибестфорса и трибестана, разликата в цената(по спомени) беше трибестан около 29, трибестфорс 13 лв- като цената е във Враца.
Намерих ти няколко линка
в дир.бг
тук малко скролираш докато стигнеш до трибестфорс
Във форума на Зачатие ако дадеш търсене ще ти излязат много линкове прегледай ги и тях.
Успех

# 8
  • Varna
  • Мнения: 1 094
http://www.suplements.net/main/adv/tribestan.htm

трибесфорс също са 60бр.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Благодаря за информациятя,но не ми стана ясно колко време да го пие,
Моят мъж го пиеше 3х2 три месеца и после му го спряха. Мисля, че уролога, който преглежда мъжа ми беше казал да се пие три месеца и после три месеца почивка. Но имам познати чиито мъже не правят почивка. На вас доктора не ви ли каза по колко и колко време newsm78

# 10
Привет.Та значи,от година и половина със съпруга ми драпаме по наклонената плоскост на "мъките бременяшки",така че напълно ми е ясно какво и как изживяваш.Няма да се впускам в подробности за вихрушката от Клостилбегит,Метформин,Преднизолон,Прегнил и Утрогестан,която е при мен-предполагам всички вие вече имате по половин висше по гинекология.Спермограмата на моя съпруг показа намален брой на "материала" и също му беше изписан Трибестан.Но освен това моя гинеколог го посъветва да отиде на преглет при андролог,за да се изясни причината.Понякога е от тежки инфекции,висока температура,заушка в детска възраст.....и такива разни.Иначе аз лично не съм забелязала неприятни ефекти,напротив:))))И ми препоръчайха и чай от магарешки бодил-виж магаретата и ми верваи:)))))

Общи условия

Активация на акаунт