Някой може ли да разкаже каква е процедурата при ИКСИ?

  • 554
  • 4
  •   1
Отговори
 Здравейте, може ли някой да ми каже каква е процедурата при ИКСИ,  утре ако всичко е наред с кръвните изследвания ще ми бият ДИФЕрЕлИН. Каква е ролята му  и от тук нататък какво? Embarassed
Ще съм ви много благодарна ако ми го обясните на прост български език, щото вече тези термини ме побъркват.
Благодаря предварително newsm53

# 1
  • Мнения: 233
А какво се крие зад това ИКСИ?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
Здравейте, може ли някой да ми каже каква е процедурата при ИКСИ,  утре ако всичко е наред с кръвните изследвания ще ми бият ДИФЕрЕлИН. Каква е ролята му  и от тук нататък какво? Embarassed
Ще съм ви много благодарна ако ми го обясните на прост български език, щото вече тези термини ме побъркват.
Благодаря предварително newsm53

отиди на www.zachatie.org и потърси - има много и интересни статии по въпроса.
също така, разгледай форумите към сайта - има специален форум за асистирани репродуктивни методи, където пишат много жени, минали през инвитро/ИКСИ.

ти къде ще правиш процедурата?

# 3
Благодаря ти Jam,  надявам се инфото да ми помогне. Процедурата ще се извърши в клиника Щерев - знам за мнението ти за самия Щерев, но там съм при Д-р Тимева , тя помогна на една моя позната на 39 г. и тя чака бебче юни,  та понеже преди това обиколих половината клиники и навсякъде различно мнение ми даваха за моя проблем реших да се установя на една и да престана да бъда като цветарка.  Стискайте палци днес да е първата инжекция newsm17

# 4
Jam, благодаря. Прочетох статията и горе - долу получих отговор на въпроса ми. Е нали знаеш винаги има още нещо което искаш да знаеш, ама другите въпроси ще ги задам след няколко часа на самата докторка  Simple Smile. Стискай палци.

Общи условия

Активация на акаунт