Как ви действа `Утрогестан`?

  • 4 094
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Позволявам си да пусна такава тема, а след като я видят момичетата и отговорят, може и да я преместите, Сънчи и Хера.
Проблемът е, че след прием на `Утрогестан` се чувствам уморена, спи ми се и ми е много по-нервно от нормалното. Мога да рева, да беснея и т.н. Когато не пия прогестерон нещата са нормални, типично за преди ову.
Който има опит с хормоналните, моля да споделя опит.

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 11:19 от Дара

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Много добре ми действа. Даже ми лиспва сега като не го пия.
И на мен ми се приспива, но ми става и страшно весело. Около 1 час след като съм го пила започвам да зиглеждам леко надрусана- смея си се на всичко около мен hahaha. Но нервна не ставам определено. По-скоро не мога да върша нищо през това време. На цикъла ми влияеше още по-добре, намаля като количество и лутеалната стана 13 дни.
Защо не опиташ да го слагаш вагинално?
На каква доза си

# 2
  • Мнения: 2 123
Пих утрогестан сутрин и вечер по 1 в продължение на...  newsm78 около 6-7 седмици. Нямам никакви оплаквания и не правя разлика в състоянието си докато го пиех и след като го спрях. Но аз все си мисля, че той се пие не преди, след ову...

# 3
  • Мнения: 318
Аз пък го слагам вагинално, не виждам някакви странични действия, нито ми се спи , нито нищо.  newsm78 newsm78 Единственото нещо, което ми каза лекарката , че може да е от Утрогестана  е това, че не ме болят гърдите откакто съм бременна, а само зърната. Аз все си внушавам , че нещо с бебето не е наред, а тя ми каза , че можело да е от Утрогестана.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Лично аз добре се чувствам...не виждам някой от страничните му ефекти върху себе си. Пия го от 30.01. и за сега се разбираме с него Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 951
Утрогестан съм вzимала само вагинално и нямах почти никакви странични ефекти, но когато  пиех дуфастон много ми се спеШе и ужасно ме боляха гърдите.

# 6
  • Мнения: 7 716
Чувствам се нормално, никакви странични действия.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Хе-хе като ви чета и се чудя защо тогава на мен ми става толкова весело, отнесено и готино? Може би е от дозата?

# 8
  • Мнения: 2 120
Сигурно само на мен ми се спи от него, а колкото до отнесеността и без него съм така до овуто. Благодаря за споделеното, момичета.

# 9
  • Мнения: 8 242
Пих го около месец и се чувствах като парцал  Sick  .. Спеше ми се постоянно, главата ми се моташе..  #Crazy

# 10
  • Мнения: 827
Много ми се спеше и май ядях повечко...

# 11
  • Мнения: 178
Не знам за Урогестана,но от първия ден на бремеността си та до ден днешен пия Дуфастон и нямам никакви оплаквания освен ,че си хапвам повечко ..Но това може да е от бебо..

# 12
  • Мнения: 5 391
Нямах никакви странични ефекти от него, пих го от 9-та до 12-та седмица май

# 13
  • София
  • Мнения: 6 360
моят лекар затова предписва вагинално поставяне на УТрогестан, когато се използва за поддръжка на лутеалната фаза - така хем няма странични ефекти, хем се усвоява по-добре.

# 14
  • Мнения: 747
Верно е, че при вагинално приложение по-малко ти се приспива. Но пак си зависи от дозата, де.
Donikaqq, подразбирам, че ти още го взимаш, докага? Моя лекар ми беше казал до 9-та седмица.

Общи условия

Активация на акаунт