Въпрос за ритането

  • 911
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 299
Имаше такъв въпрос, но не мога да го намеря. Става въпрос, че бебока много рита напоследък. По-скоро много мърда. По принцип ми е приятно, освен като мърда където ме боли Confused Но си мислех нормално ли е? Нали не е проблем?  Confused  Confused  Confused

Мерси Simple Smile

# 1
  • Мнения: 268
Не е проблем.
По-спортна натура е явно  Grinning
Няма от какво да се притесняваш!

# 2
  • Мнения: 7 106
Проблема е само за теб,ако ритниците ги чувстваш болезнено.Моята мадама така адски ме риташе в ребрата,че само се оглеждах за синини. Само си виках по-бързо да вляза в деветия,защото бях чела че им става тясно и нямат място за мърдане.Да ама не - ритниците си продължиха до последно.Сега си е същото диваче Laughing !

# 3
  • Мнения: 470
На мен ми бяха казали(последният месец преди да родя),след вечеря да легна и да броя вс  Wink яко ритане,докато ритне 10 пъти,и да си записвам през колко мин.рита.Ако не ритне 10 пъти,значи нещо не  е наред и да бягам към болницата.
А той много риташе.Не се притеснявай,много е хубаво,че рита бебока.

# 4
  • Мнения: X
Мен така ме риташе, че се молех по-бързо да се роди. Имах чувството, че ще ме изтърбуши. Като се роди си беше пак толкова шавлива  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Много добре е, че си рита бебока. Значи е здрав. По-скоро се притеснявай, ако спре да рита за повече от 24 часа. Тогава тичай на лекар да чуят тоновете.

# 6
  • Мнения: 96
Ako rita chesto na ravni intervali ot vreme moje i da halca.Az taka se biah pritesnila no mi kajaha 4e e normalo,osobeno za kam kraia na bremenostta

# 7
  • Мнения: 1 734
И моето момченце много риташе. До такава степен, че на публични места като зашава и целия ми корем се местеше насам-натам Embarassed  Много ми беше забавно и в същото време се чувствах малко неудобно от другите, но какво да правиш, не можеш да го конртролираш. До последно риташе здраво, не е верно че в деветия месец им било тяснно. Може и така да е, но моя юнак не спря до последно. Да не ти казвам сега как рита, много здрави крачета има Laughing

# 8
  • Мнения: 1 704
И мен ме рита жестоко.. и безспирно..  Confused така зверски ме рита, че понякога като ме натисне силно по пъпа инстинктивно си дърпам блузата нагоре и оглеждам корема.. дали не се цепи по шевовете Rolling Eyes имам чувството, че още маааааалко да натисне и ще ми се отвори тумбака..    
лошото е че го прави постоянно.. кога спи тоя бебок  Rolling Eyes следила съм го по цял ден.. не се събира и час през който да кротува.. е може би нощем има час-два, но не повече.. не е възможно да има нужда от толкова малко сън нали?!  Confused

# 9
  • Мнения: 3 200
Моето бебе не спира да рита, нито денем, нито нощем, но вече му свикнах и ми харесва, после ще ми липсва  Simple Smile

# 10
И моят бебешор много рита.Въобще не му пречи липсата на достатъчно място.Мисла че понякога му пречи моето дясно ребро.Все там цели. Laughing  Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 694
Казват, че накрая бебчо нямал място и едва помръдва, но мене си ме рита още също както преди даже го усещам повече.
Не се притеснявай всичко е наред.

# 12
  • Мнения: 144
Цитат на: Mags
И мен ме рита жестоко.. и безспирно..  Confused така зверски ме рита, че понякога като ме натисне силно по пъпа инстинктивно си дърпам блузата нагоре и оглеждам корема.. дали не се цепи по шевовете Rolling Eyes имам чувството, че още маааааалко да натисне и ще ми се отвори тумбака..    
лошото е че го прави постоянно.. кога спи тоя бебок  Rolling Eyes следила съм го по цял ден.. не се събира и час през който да кротува.. е може би нощем има час-два, но не повече.. не е възможно да има нужда от толкова малко сън нали?!  Confused



Същото е и при мен,но пък ми харесва и търпя болката ,която всъщност е рядко. Laughing Когато го усещам съм спокойна,че всичко е наред ,е не спя много нощем,но какво да се прави Laughing  Laughing  Laughing

# 13
  • Мнения: 596
Моето бебче пък е на моменти - понякога много си кротува и съвсем лекичко помръдва, а понякога започва яко да се върти и шава и да си личи през корема. Аз предпочитам втория вариант, тогава се чувствам много спокойна и ми е страшно приятно да го усещам.

# 14
  • София
  • Мнения: 299
Ясно, благодаря ви. На мен също ми е приятно, то по-скоро много мърда май отколкото да рита силно (засега), но е хем приятно, хем забавно. Най ме е яд, че не ще да ще ритне, когато таткото гледа специално за това. Като че ли само за мен си е запазило шутовете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт