Болки от долу

  • 949
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета,
извинявайте за въпроса, но ме интересува следното: Бременна съм в 30г.с. и след като вчера бях на лекар, ми казаха,че шийката на матката ми, по просто обяснено, е малко разхлабена. Това определено ме притеснява, но ме тревожи и факта, че от 3 дена имам постоянни тъпи болки отдолу. Получих ги преди прегледа , но факта че продължават дали пък не се дължи именно на прегледа или са плод на нещо друго. Вие получавали ли сте такива болки? Бихте ли ми казали нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 7 106
А ти на прегледа спомена ли на доктора за болките?Ако не си,не е лошо да го направиш скоро,защото може нищо да не значат,но може и да значат много Sign Exclamation Не се паникьосвай и притеснявай,просто потърси лекарски съвет.

# 2
  • Мнения: 694
Аз получих същите болки в 7-я мес. и то в деня на консултацията бяха контракции. Доктора ми изписа нош-па и папавирин почти до края на бременноста ги приемах. Беше ми казал, че ако получа истински контракции тези хапчета няма да ми облекчат болката и така мога да разбера. Но не пречи да се консултираш с лекаря ти.

# 3
  • Мнения: 819
Здравей,
аз съм в 21 седмица и преди 2 седмици ми казаха същото, че ми е разхлабена шийката. Знам че при раждали жени това е нормално.
На мен ми е втора бременност. Лошото е че през 3 и 4 месец имах доста чести и болезнени контракции, които по всяка вероятност са причинили това разхлабване. Изписаха ми Magnerot и NoSpa. С тях се чувствам значително по добре. Първата бременност имах също болки, дори кървене, което продължи цял месец, но все пак всичко завърши благополучно, Сега имам дъщеря на 9 години. Затова съм решила да не се плаша толкова много...  Ако това все пак е възможно за една бременна.
А за болките се притеснавай само ако са силни и придружени със стягане на корема. Мисля че тъпите болки не страшни, по вероятно е да са свързани с разтягането и уголемаването на матката, и наподобявят тежестта при менструация.
Попитай лекаря си за лекарство което да успокои матката.
Желая ти от сърце да износиш бебчето, както го желая и на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт