Търся кардиолог, който разбира от бременни!!!

  • 1 750
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 262
Много ви моля, който познава или има информация за такъв кардиолог, който наистина има практика и с бременни жени, а не е чувал само какво евентуално се пие в такъв случай, да ми прати координати, Въпроса е много спешен, оказва се че пия лекарство против високо кръвно, което вреди на плода!
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 170
Защо не пробваш в 3-та градска болница? Тя е специализирана кардиологична, така че ако ти трябва специалист там би трябвало да го намериш... Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 365
А някой знае ли добър кардиолог, но за Варна? Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
qneka ако тук си видяла въпроса ми, искам да ти кажа че не мога да ти пиша на лични, запълнена ти е до край кутията!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз съм с високо кръвно, което се задълбочи от бременността. Следи ме д-р Козовска в Полимед. Много съм доволна. Преди да ми изпише лекарства ми направи пълни изследвания - кръвни, ултразвук на всички важни органи, едно изследване с някакво апаратче (не се сещам как се казваше) и прочие. Ходя на профилактични прегледи при нея през 2-3 седмици и ще ме следи до края на бременността. Препоръчвам я.

А какви лекарства са ти изписали?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 262
Atenolol
А тя гинеколог ли е? Как ходиш при нея заплатено или с направление?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
Не, тя е кардиолог и вътрешни болести. Гинеколожката ми, която също е в Полимед ме изпрати при нея с направление. Тъй като високото кръвно се води рисков за бременността фактор, е задължително да те следи гинеколог и кардиолог през цялата бременност. Т.е. след първото направление, дадено ми от гинеколожката, повече не са ми трябвали, защото ме водят диспансеризирана. Както ти казах ходя през няколко седмици без направление и без да плащам и стотинка.

# 7
  • Мнения: 694
Най-добре е да отидеш в 3-та градска. Тя е специализирана в кардиологията. Вземи тел. от 144 и попитай при кого можеш да отидеш.
А за високото кръвно повечето бременни пият Допегит.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 262
Благодаря на всички за отговорите ви! Ще се възползвам от някои съвети!

Общи условия

Активация на акаунт