крем за лице с млечни протеини

  • 1 371
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Рових в старите теми и не видях. Дерматоложката ми препоръча такъв крем за лице с млечни протеини и с фактор 40. И забравих да я попитам за някакъв конкретен. И ако бъде и хидратиращ, направо ще съм ви супер благодарна. И ако е изпробван  - чудесно. Да не е на Avon. Помагайте, моля!

# 1
  • София
  • Мнения: 10 292
Рових в старите теми и не видях. Дерматоложката ми препоръча такъв крем за лице с млечни протеини и с фактор 40. И забравих да я попитам за някакъв конкретен. И ако бъде и хидратиращ, направо ще съм ви супер благодарна. И ако е изпробван  - чудесно. Да не е на Avon. Помагайте, моля!
За съжаление само на Ейвън съм чувала за крем с млечни протеини... а с този 40ти фактор направо ме закопа  #Crazy
Най-добре е да се обадиш на дерматоложката ти да ти предложи подобен крем  Wink

# 2
  • Мнения: 811
еуцерин имат крем с мле4ни протеини-серията за смесена кожа-аз съм го ползвала и съм доволна,за какво по-точно са ти тези мле4ни протеини? прави си маска с кисело мляко Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 063
thanks! А фактора според мен, мисля, че става и 15. Но при всички положения си търся с фактор! А за кисело мляко, кожата ми е супер чувствителна и се раздразва! Ще погледна еуцерин. Може и това да е имала предвид, защото всичко, което изписа беше мед. козметика. Снощи попаднах на някакви кремове на Payot и на Lancome. Някой да има впечатления за тях? Но те май бяха без фактор?

# 4
  • Мнения: 1 063
А този на Eucerin с млечни протеини - нещо повече?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
С такъв висок фактор - 40, кремът би бил доста тежък. Ти за каква кожа търсиш?

# 6
  • Мнения: 1 063
Чувствителна и склонна към фотодерматоза, фоточувствителна.

# 7
  • Мнения: 811
иванджелин отдавна съм го ползвала,моята кожа е смесена,чувствителна,много бързо ми се образуват комедони и сега докато пиша се сещам,4е в листовката пишеше,4е мле4ната киселина забавя образуването на комедони,потърси листовка в някоя аптека,аз дове4ера 6те сиразровя старите списания-от там нау4их за този крем и 6те пи6а,оба4е си мисля,4е най-добре ще е да се обадиш на дерматоложката си и тя да ти каже какво да купиш,аз имах акне на хормонална основа по време на бремеността (бях по-грозна от баба яга) и когато малкия спря с кърмата дерматоложката ми ме оправи за 3-4 месеца!даде ми медицинска козметика-много трябва да внимаваш щом ти трябва за такъв проблем

# 8
  • Мнения: 1 063
Благодаря, anjeline! На мен не ми се образуват комедони, но пък имам алергия към слънце и допълнително си я раздразних с масло от авокадо, значи тия разни авокадо и плодове, лимон, забравих какво беше още, не били за мен. Ще си взема книжка на Еуцерин, но утре. И на дерматоложката ще звъня, но това не ми харесва, че доста ги зарибяват разните му фирми и те препоръчват само техни неща. За това исках инфо от първа ръка от хорица тук, но явно ще й звъня. Но щом ги препоръчва, значи пациентите са доволни?!?А между другото, ако нещо намериш и имаш време - пиши. И аз днес се порових в мои списания. 

# 9
  • Мнения: 398
Не мога да ти дам съвет, но сестра ми която не е алергична към козметика по принцип се обрина от Юсерин, но за мазна кожа - имай едно наум все пак и ползвай тестер. Naughty

# 10
  • Мнения: 1 063
Чувствителна кожа, суха към нормална и алергична към слънце! Такава е моята.

# 11
  • Мнения: 811
намерих го-" първият регулиращ кожата крем-гел с действие,насочено към фоликулите-уникалната насочена към фоликулите система доставя дерматологично активната съставка(млечна киселина) директно във фоликулите,където кожата се замърсява и се поражда акнето"-та значи крема е за мазна кожа и според мен не е подходящ за теб,дерматаложката ти най-вероятно знае какъв крем да си вземеш,дори и да ги зарибяват то е с медицинска козметика-на мен дерматоложката ми даде мостри и ми каза откъде да си ги купя-май направо от вносителите,защото цените бяха доста по-ниски отколкото в аптеките,не рискувай Praynig

# 12
  • Мнения: 1 063
anjeline, мн. си точна и коректна и бърза... както казва едно хлапе в едно филмче ("Малкълм") " И това ще запомня"!

# 13
  • Мнения: 1 063
А накакви впечатления от Payot, SPF 15 с млечни протеини и water resistant, но като за дневен? Нали не за море и басейн, а за дневен?

# 14
  • Мнения: 811
аз днес прочетох цялата тема за козметиката на талодерма-имат крем с много висок защитен фактор,имат и крем с млечни протеини и някак останах с впечатлението че това е един и същ крем,ибанджелин защо не си направиш една консултация с веси-талодерма?почти всички са доволни от това,което им е препоръчала...и аз си направих списък и утре 6те си търся каквото ми се стори подходящо за мен...може и за теб да има нещо подходящо,а и дори да не ти пасне-поне няма да се изръсиш кой знае колко...   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт