Складоветв за Дрехи в София.....

  • 758
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
Здравейте,
Ще се радвам някой да ме поориентира къде точно  е този на Плиска,знам 4е има още няколко в София,но тях пък съвсем не ги знам къде са.
Ако знаете друго подобно място още по-добре....споделете впечатления

поздрави Wink

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За какви точно складове питаш?

# 2
  • Мнения: 238
....до колкото знам става въпрос за уж маркови неща внесени малко нелегално Simple Smile
и съответно поради тази причина се продават на малко по-ниски цени.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 302
....до колкото знам става въпрос за уж маркови неща внесени малко нелегално Simple Smile
и съответно поради тази причина се продават на малко по-ниски цени.
Тези складове са чиста заблуда за непросветените дето вярват на подобни глупости... всичко се шие в турция, слага му се "марков" етикет... и как беше икономията е майка на мизерията  Mr. Green
Иначе аз харесвам един такъв магазин с уж "маркови" дрехи... е не са маркови, но дънки си купувам главно от него, харесват ми и цените сааааа  Peace
Намира се на Ангел Кънчев, на две преки от Кравай.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Много обсъждана тема, виж тук има ги повечето магазини.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 044
:
Иначе аз харесвам един такъв магазин с уж "маркови" дрехи... е не са маркови, но дънки си купувам главно от него, харесват ми и цените сааааа  Peace
Намира се на Ангел Кънчев, на две преки от Кравай.
Цитат
Какво пише на магазина ?И от коя страна като вървиш към Солунска се пада? Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 10 302
:
Иначе аз харесвам един такъв магазин с уж "маркови" дрехи... е не са маркови, но дънки си купувам главно от него, харесват ми и цените сааааа  Peace
Намира се на Ангел Кънчев, на две преки от Кравай.
Цитат
Какво пише на магазина ?И от коя страна като вървиш към Солунска се пада? Rolling Eyes
От дясно, май пише "Маркови дрехи за без пари..." ама не съм сигурна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт