Отговори
  • Мнения: 5 370
Станиславски от край време си пие АМ с голямо удоволствие и за момента сме на 2 приема дневно-сутрин и вечер по 250. Останалото са 3 хранения, но вечер твърдо не иска да приема друго , освен АМ с бисквитки.
Питането ми е докога мога да му оставя този режим?9на кухня е, но аз съм против практиката да се дава супичката вечер и давам на обяд първо и второ)

# 1
  • Мнения: 27 524
Ако си запази този прием -супер!Достатъчно му е!

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Александър от както стана на 8 месеца пие 210мл. Ад преди лягане,т.е. за вечеря.През деня давам много сирене и краве мляко.

# 3
  • Мнения: 442
.................................................. Останалото са 3 хранения, но вечер твърдо не иска да приема друго , освен АМ с бисквитки.
Питането ми е докога мога да му оставя този режим?9на кухня е, но аз съм против практиката да се дава супичката вечер и давам на обяд първо и второ)

тоя режим аз го оставих до 3г и 6м с първата щерка. смятам с втората по същия начин да действам thumbsup... ако иска, де  33uu.

# 4
  • Мнения: 5 790
Вики пие вечер по 250 гр. АМ, а през деня яде сирене и йогурти. Мисля, че това количество, което даваш е напълно достатъчно. Защо да му променяш режима - щом така му харесва, нека си пие млекцето.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И Вики вечер пие по 230лм АМ с 2бр. бисквити вътре.Сутрин вече не пие мляко,яде сирене и евентуално малко кис.мляко

# 6
  • Мнения: 5 577
Само вечер пие Вани.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 146
Нека си го хапва детето с кеф, щом му харесва. И Ева е сутрин и вечер на АМ, но в по-малки дози, защото е по-злояда. Ако си изяде приготвеното сутрин изяжда 160 + 3 бисквити, а вечер 200 + 4 бисквити. А през деня все си дояжда с кисело мляко, сирене, кашкавал и сметана.

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако си запази този прием -супер!Достатъчно му е!


 Peace

Само да добавя, че детето само ще ти покаже кога вече нама да има нужда от АМ и кога ще е готово за друга храна вечер  Grinning
Иначе моя юнак до годинка и месец ядеше АМ 240 общо количество
След това категорично го отказа да го пие чисто и се принудих да му го смесвам с бисквитки и се получава с консистенция на каша иначе отказва. И при полужение, че съм на мнение като твоето за супите, предпочитам този вариант АМ+бисквити, пък то детето само ще ми покаже, кога е готово за друга храна вечер  Peace

# 9
  • Мнения: 5 370
Много благодаря за мненията, мили мамчета!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 639
През втората годинка дневният прием на мялко е  300- 500 мл . Така пише в мойта книга  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт