Новата серия шампоани на Сън силк

  • 672
  • 14
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Някой пробва ли вече новите шампоани на Сън силк за подсилване на цветовете?

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Мерси.
Явно още няма пробвали

# 3
  • Мнения: 1 798
Хайде , мина време, полза ли някой шампоана за руса коса, дали има ефект? FlutterСподелете. Grinning

# 4
  • Мнения: 27 524
Сънсилк  newsm28

# 5
  • Мнения: 1 798
Блонди, аз за новите питам, старите не са нищо особено.И новите ли са лоши? newsm78

# 6
  • Мнения: 27 524
Стари,нови,нали са Сънсилк,чак толкова хубави не знам дали са станали.Съмнявам се,честно казано.Пробвах ги един два пъти,не са много лоши,но и не ги харесвам особено.

# 7
  • Мнения: 1 798
А аз си мислех, че ще освежат цвета ми/естествено руса съм и вече е пепеляво русо мойто Blush/. Явно няма да си купя.А и 5лв за марка като Сън силк`-мерси. Mr. Green
БЛагодаря ,Блонди, за  осветляването по въпроса. Hug

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Аз много съм доволна от шампоана за иправяне и емулсията за след баня,пак за изправяне на косата.Мъжа ми също ги ползва и той казва за пръв път нещо да действа от твойте козметики.(той е много къдрав,а иска да е с права коса)

# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
Новите серии не съм ги ползвала (просто защото не се боядисвам, а ако не се лъжа те са само за третирани коси newsm78), но от сегашните съм много доволна от всички видове. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 178
Днес си купих за руса коса,ще ви пиша какви са ми впечатленията. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 146
Доволна съм от старата серия. Сега мисля да премина на новата за червена коса.

# 12
  • Мнения: 3 216
И аз сьм много доволна от старат серия.Ползвам този за изправяне.Но така и не разбрах новата серия за боядисвани коси ли е или и за естествени?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Май е за боядисвани

# 14
  • Мнения: 174
Ползвам този за червена коса, доволна съм, има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт