Обикновен солариум - всеки ден или през ден?

  • 6 138
  • 14
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Някой може ли да ми отговори на този въпрос??  Смятам да започна от др. седмица по 10 мин.  няколко пъти, понеже от две години не ме е целувало слънцето и съм "избеляла", та се чудя - всеки ден ли да ходя, или през ден? newsm78 Хайде, редовните с изкуствен тен да кажат как се прави Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 625
   И аз искам да ходя на солариум ,до сега не съм ходила,ще следя темата.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Съветвам те даже през 2 дни,ако си беличка.Какво имаш предвид под обикновен солариум?

# 3
  • Мнения: 7 186
Под обикновен солариум сигурно имаш предвид, че не е турбо? Thinking
Не, всеки ден е прекалено често. Всичко зависи от кожата ти, ако си много бяла започваш постепенно с по- малко минути и увеличаваш с всяко ходене. Но като начало повече от 2- 3 пъти седмично не бива да ходиш. Ако искаш да усилиш ефекта си вземи от лосионите за по- бързо почерняване. После вече като натрупаш тен може да ходиш по- рядко- 1- 2 пъти в месеца, само за поддръжка. Зависи колко черна искаш да си. Sunglasses

# 4
  • Мнения: 614
Момичета, а аз не съм особено бяла (средно - умерено Wink ) със колко минути е добре да започна? И Какво е мнението ви за "правите" ( в които стоиш прав ) солариуми?

# 5
  • Мнения: 2 922
Имаше един дълъг период, в който ходех много редовно на солариум. Обикновен. (на какъвто и сега бих ходила, защото разните му там турбо т. подобни не ме блазнят, а и доста изгорях от един такъв, поради тоталната некомпетентност на служителката)
Най-добре ми се задържаше тена, ако ходя 2 пъти седмично, в дни един след друг. Това беше абсолютно достатъчно.
За тези, в които стоиш прав - имаше ефект - бърз и нетраен. Но от солариум до солариум разлика много.
В обикновения стоях по 15-20 мин (много релаксиращо).
В правия - 2-3 мин.

# 6
  • Мнения: 4 473
. Ако искаш да усилиш ефекта си вземи от лосионите за по- бързо почерняване.

Лейди, кажи някаква марка Praynig
Аз съм много бяла и с почти прозрачна кожа Tired, а искам целогодишно онзи шоколадов тен, който правя лятото на плажа Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 186
Лейди, кажи някаква марка Praynig
Аз съм много бяла и с почти прозрачна кожа Tired, а искам целогодишно онзи шоколадов тен, който правя лятото на плажа Simple Smile

Ми не знам точно каква им е марката, аз съм ползвала от пакетчетата за еднократна употреба, дето ги продават в солариумите. Едните са в кафяви, другите- в черни опаковки. Тези в черните пакетчета са по- хубави, пробвай от тях. Определено усилват ефекта на почерняването. Другия път като ходя ще се загледам как точно се казват и ще ти кажа.

# 8
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Съветвам те даже през 2 дни,ако си беличка.Какво имаш предвид под обикновен солариум?
Ами не турбо, а обикновен, при който максимума е 30 и повече мин. /за сравнение - 9 или 12 при турбото/.
Всичко зависи от кожата ти, ако си много бяла започваш постепенно с по- малко минути и увеличаваш с всяко ходене.
Ами аз съм по-точно жълтеникава, отколкото бяла и много лесно почернявам,  без да изгарям ако не прекалявам. Преди две години ходех най-редовно на солар, но винаги съм била с тен и сега като съм по-бяла се зачудих за интервала м/у две процедури. Но ви благодаря, момичета за отг  bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз съм ползвала перлички за лицето и съм доволна

# 10
  • Мнения: 4 473
... Другия път като ходя ще се загледам как точно се казват и ще ти кажа.

Благодаря  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 407
От начло ходи през 3 дни ,като хванеш тен може да ходиш през 2!

# 12
  • Мнения: 4 664
И аз като по-долу написалата мама те съветвам, първите 2-3 седмици за през ден за по 15 мин.максимум,после вече можеш един път в седмицата да ходиш

# 13
  • Мнения: 521
Аз отначало ходих през два дена. Така две седмици. Сега ходя на седмицата веднъж. Но моята кожа е такава, че добива тен веднага. Зависи от типа кожа, която имаш. Всеки път стоя 10 мин. Мога да се похваля, че имам супер тен  Stop

# 14
  • Мнения: 5 391
Наистина зависи от типа кожа, аз съм ходила и всеки ден, не ми се е отразявало зле.

Общи условия

Активация на акаунт