34-то СОУ "Стою Шишков"?

  • 11 685
  • 16
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 69
Здравейте!
Дали някой няма впечатления за това училище? Намира се в кв. Борово. Нещо за предучилищната, за учителите, за мат.база?
Благодаря!

# 1
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
 Laughing стана ми мило като видях темата. Нямам инфо, съжалявам kaliila, че се намесвам така. Аз учих там от 1ви до 6ти клас  Heart Eyes Беше построено една година преди да започна училище, сега и то е остаряло сигурно  Mr. Green

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Laughing стана ми мило като видях темата. Нямам инфо, съжалявам kaliila, че се намесвам така. Аз учих там от 1ви до 6ти клас  Heart Eyes Беше построено една година преди да започна училище, сега и то е остаряло сигурно  Mr. Green
Може би леля ми ти е била учителка - Нина Даскалова.  Wink
По темата. Мой племенник учи там до седми клас, бяха много доволни, после влезе в хубава гимназия без специална подготовка (частни уроци). Чувам, че 34 още си го бива, но все пак дано и някой с по-пресни впечатления ти отговори.   bouquet

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 69
Макар и късно- благодаря за информацията!

# 4
  • Мнения: 2 353
  Завърших го преди тринайсет години, така че инфото не е много актуално Embarassed Но за тогава беше добро училище. Ако искаш мога да разпитам.

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 69
Ако не те затруднявам Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 755
Laughing стана ми мило като видях темата. Нямам инфо, съжалявам kaliila, че се намесвам така. Аз учих там от 1ви до 6ти клас  Heart Eyes Беше построено една година преди да започна училище, сега и то е остаряло сигурно  Mr. Green
Може би леля ми ти е била учителка - Нина ДаскаловаWink
Математичката ли? Аз също учих в това училище. Много хубаво беше като ново - добре обзаведени кабинети по рисуване, биология, химия, физика.....и голям физкултурен салон. Най-хубавото у-ще в целият район, ама сега ..... Confused Сега половината от тази база е отдадена под наем на частно у-ще. Нямам някаква информация относно нивото на преподаване, но базата е занемарена ( по-точно, доста по-различна от онази в която учих ).

# 7
  • София
  • Мнения: 498
Учих там от 1-ви до 11 клас преди 12 год. Embarassed Тогава беше супер.
Доколкото знам и сега не е зле. Детето на моя позната учи там и са доволни. Тя е 6 клас в момента.

# 8
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Математичката ли? Аз също учих в това училище. Много хубаво беше като ново - добре обзаведени кабинети по рисуване, биология, химия, физика.....и голям физкултурен салон. Най-хубавото у-ще в целият район, ама сега ..... Confused Сега половината от тази база е отдадена под наем на частно у-ще. Нямам някаква информация относно нивото на преподаване, но базата е занемарена ( по-точно, доста по-различна от онази в която учих ).
Имаше страхотен голям двор, който преди време видях че е направен на паркинг Sad А малките играехме във вътрешния двор, за да сме под око на учителите  Mr. Green
А кое е частното училище настанено там сега?

# 9
  • Мнения: 26
и мен това училище ме интересува - имам близнаци за предучилищна. Получихте ли още информация?

# 10
  • Мнения: 7 362
                     Колко е хубаво сега може да се направи извод от факта,че преди беше гимназия ,а сега е основно.Частното училище е арабско.

# 11
Това училище изчисти шлаката  от калпави учители преди години,макар,че с висока цена,но атмосферата сега  там е чудесна,грижат се много добре за децата,учителите са много добри.На моя приятелка  сина, влезе в английската гимназия без допълнителна подготовка и много други  деца.То беше преди години най доброто и сега  с новата директорка,която е от 4-5 години се възроди. От 1990 г  за 10 години смениха 10 директора.Това беше причината за спадане на авторитета му.

# 12
  • Мнения: 2 755
...То беше преди години най доброто и сега  с новата директорка,която е от 4-5 години се възроди.....
Дано да е така. Peace

# 13
Здравеите.В момента аз съм 9ти клас и уча във 22 соу Георги Стойков Раковски,но съм учила и във 34 Оу Стою Шишков.Това е едно невероятно училище.Учителите са прекрасни хора.Наистина има страхотен голям двор,както и вътрешен.Попринцип в момента училищната зграда е разделена на 3 части.От пред си е българското училище.Заедно с нас учат и глухонеми деца.Там сме от 1-ви до 8-ми клас.Над нас (на 3тия етаж) е Първа частна Софийска английска гимназия,който са от 8-ми до 12-ти клас.И отзад на зградата на 34 Оу Стою Шишков учат арабите ( но сме в различни смини с тях   Wink ).Директорката г-жа Боряна Толовска раководи училището с голям успех и от както тя е директорка училището процъфтя!!!!!! Wink  Има много извън класни мероприятия.Училището има вокална група....могат да се изучават народни танци и други.Това е което мога да кажа за 34 оу Стою Шишков.....,но мога да ви дам и сайт който да посетите.Направен е от ученици на 34то   Simple Smile     http://34.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php    

# 14
ето оште сайтове от които можете да придобите представа за 34 оу Стою Шешков Wink
http://www.sofiadnes.com/modules.php?m=guide&goid=316
http://34ou.dir.bg/_wm/basic/?df=63347&dflid=   osnovniq sait na 34to Wink

emi tova e...v purviq sait koito vi dadoh
 http://34.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php    
 ima snaimki na vutre6niq dvor...na saite..na nqkoi gospoji Simple Smile priqtno razglejdane Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт