Болки в ребрата

  • 882
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 567
Здравейте бъдещи и настоящи мами,  Grinning

от няколко дни ме мъчт почти непрекъснато болки в ребрата от дясно, точно под дясната гърда  Cry Някой път не мога и да дишам... Случвало ли ви си е такова нещо, на растежа на матката ли се дължи?
Благодаря ви за отговорите и приятна неделя  Grinning

# 1
  • Мнения: 2 489
Не мога да ти дам отговор дали не е от притискането на матката на съседните отговори, защото моята бременност не е толкова напреднла.
По принцип от дясната страна точно под ребрата се намира черния дроб и жлъчката.
Знам, че при хепатит боли силно точно там /само сега да не се уплашиш/, но може би и жлъчката да е раздразнена.
Ако болката ти е много силна и не минава, по-добре се консултирай с лекар.
Може би има мами, които да са минали през това и да е нещо нормално за бременността.

# 2
  • Мнения: 2 274
И мен ме боли точно там...понякога не мога да дишам чак, много е  неприятно, поняга пък  чувствам мястото като изтръпнало...В сряда съм консултация и  дано не забравя да питам... В предишната бременност това"усещане" се появи към 8-ми месец, а сега още в 5-тия ме почна... Cry

# 3
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
I men me bolq tochno tam i tochno po syshtiq nachin prez 8-iq mesec. Nqma strashno, shte otshumi. Sega sym v 9-ti mesec i qvno bebenceto e po nadolu i ne pretiska rebrata.

Общи условия

Активация на акаунт