Мами в Белгия

  • 820
  • 10
  •   1
Отговори
чета ли чета има бг.мами по целия свят, но странно не видях никoй в Белгия. Та реших направо да питам има ли бг.мами в Белгия и биха ли искали да се съберем някой път и запознаем. Аз скоро ще стана мама , а и времето ще се постопли и бих се радвала да се разхоzдаме и да си пием кафенцето заедно като по български Wink Sunglasses
 

# 1
mai naistina si se okazax prava , 4e nqma bg.mami v Belgia Simple Smile Ili pone ne v tozi forum Sad

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Има....Рали  Hug е в Брюксел, но мисля, че не влиза тук много често.... Confused

# 3
Има....Рали  Hug е в Брюксел, но мисля, че не влиза тук много често.... Confused


 Ееее и аз съм в Брюксел. Ама казваш тази мама Рали не влизала често. Еx, ами какво да се прави такъв ми бил късмета тук, да искам да си се срещам със сънародници, а да няма . Виждам че в Холандия са доста.

# 4
 Zdraveite i ot mene i az sam v Bruxelles ,o6te ne sam mama no ot godina nqkade pravim opiti i se nadqvam da stane v nai skoro vreme

# 5
babydoll pi6i mi na email :vaninali@hotmail.com i ako ima6 MSN mojem da si polafim i ako ima6 jelanie daje moje da se vidim mn 6te se radvam tai kato i az ne kontaktuvam s balgari tuk i ne poznavam i e kofti ,6te 4akam da pi6e6 do skoro Wink

# 6
  • Мнения: 1 630
zdraveite momicheta
az sum raly, no v momenta ne sum v bruxelles
Shte buda tam otnovo sled nachaloto na mai i shte se radvam da se zapoznaem

# 7
  • Мнения: 27 524
И аз съм в Брюксел  Grinning

# 8
Еиии най-после Simple Smile. Успокоих се че все пак не съм единствената тук.
 Искате ли все пак някой ден да се организираме за среща да се запознаем. Аз към края на април началото на май ще трябва вече да съм родила. Ако и вие познавате други мами ще е страхотно да се запознаем всички. Аз съм от октомври месец тук и честно да си кажа ми е доста скучно, а и така ми липсва да си говоря с някои на български тук.

# 9
Здравейте!

Ние ще дойдем в Белгия след 2-3 месеца, близо до Брюксел - в гр. Leuven. Аз ще съм към края на термина и неизвестното в Белгия ме плаши.  Cry  Бихте ли ми казали колко струват там здравните застраховки, please! Половинката ще работи в университета докато аз се грижа за сина ни, после аз също ще търся работа.

# 10
Здравейте!

Ние ще дойдем в Белгия след 2-3 месеца, близо до Брюксел - в гр. Leuven. Аз ще съм към края на термина и неизвестното в Белгия ме плаши.  Cry  Бихте ли ми казали колко струват там здравните застраховки, please! Половинката ще работи в университета докато аз се грижа за сина ни, после аз също ще търся работа.
[/q

Лувен е страхотен град. Това е точно до нас. На 10мин. от нас е:). Аз ще раждам там. Там е най-добрата болница и най-добрите лекари. Тя е университетска болница. По въпроса за здравните усигоровки нямам идея,защото аз съм към застраховката на мъжа ми. Пиши ми на лични много ще се радвам да се запознаем, защото ще сме много близо тук .
uote]

Общи условия

Активация на акаунт