нашата нова седмица 25-31.10

  • 7 518
  • 118
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравейте на всички, радвам се, че пак сме си у дома Grinning
С Таничка приемаме предложения всякакви за форума Laughing
Моята температура пак е нагоре и това ме радва много, много. О тдруга страна ме е яд, че можеха да видят това по-рано, май загубих цели 14 месеца, но се научих на слонско търпение.

# 1
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile
Тук пече слънце и е топличко и ми е много кеф.
Темп ми е пак ниска ама аз се примирих за този месец. Дано другия има ову.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
Здравейте момичета!
Искам да ви честитя новото-старо форумче!
Да ви пожелая много приятелска и топла атмосфера. Да намерие наистина разбирането и подкрепата, от които се нуждаете! Дано има по-малко обидни думи и навлеци, които ви нараняват!
Искрено се надявам, че въпреки хубавата и нова предобивка за вас, бързо ще се присъедините към отбора на бъдешите мами!
Стискам палци , целувам ви и се моля най-искрено за вас!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
ЧЕСТИТО НОВО ФОРУМЧЕ, ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСЯКА ОТ ВАС В НАЙ-АМА НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ДА СЕ ПРЕМЕСТИ В МАМЕШКИЯ ФОРУМ!!!
СМЕЛО НАПРЕД, НИЕ СМЕ С ВАС И ВИ ОБИЧАМЕ!!!

# 4
  • Мнения: 4 068
Юхууууууу........
Здравейте и от мен!
Честитка за новото старо любимо форумче!
Ва много се радвам за овуто.Аз нали ти казах,че ще се появи и този месец.Не се коси,че си загубила 14 месеца.Всяка зло е за добро.
Иначе при мен нищо ново.Снощи като станах да отида со тоалетна и в тъмното така се спънах в печката Close .......не е за разправяне.Сега си имам синина и крака ме боли ама аз съм си крива.
Пожелавам на всички весела и плодотворна седмица и много усмивки.
Приятна и доходна да ви е работата/и моята също Wink /!

# 5
  • Мнения: 4 212
много плодородно да е новото¬старо форум4е.Стискам палци на вси4ки.Време е за промяна моми4ета.Успех Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
Здрасти и от мен  Laughing И честито на всички ни за форума.
При мен нищо ново. Отказала съм докторите, лекарствата, тестовете, лошите мисли и т.н. Просто съм зарязала всичко и съм оставила каквото има да се случва, да се случи когато му е времето. То като се замисля и секса сме го поотказали тези 2 месеца, защото сме скапани и двамата, та не се и надявам този месец. Не че понякога и веднъж не е достатъчен, ама...

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравей Тинтири Simple Smile , радвам се, че пак си на линия и този път вече не те пускаме да ни избягаш, всъщност при една основателна причина ще те пуснем, но след като повлачиш крака.
Съжалявам,ч е пак си по лекари, поне казват ли нещо съществено или гадаят?

# 8
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Честито ново форумче мили момичета! Пожелавам ви много бързо този фарум да се изпразни и всички да отидем в мамешкия!  Stuck Out Tongue

# 9
  • Мнения: 7 718
Ва-ва, радвам се за покачването на температурата.
Приеми тези месеци не като изгубено време, а като за изпитание... необходимост...

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Мерси Лали, даже не смея много да се зарадвам, защото съм Тома неверни, но с тези болки в гърдите-явно ще да е имало ову втори месец подред.
Аз съжалявам заради твоето разочарование Sad
Нали ще наминаваш през "нас" често?

# 11
  • Мнения: 3 634
Ehoo... v kushti sum!!!

Madami, kak ste? Az sum skapana, preumorena (ot edin raboten den... nima tova e vuzmozno?) i vbesena... 2 sedmizi da izdurza i strah ne strah, sram ne sram shte ja luza ako trjabva taz doktorka i shte si vzema bolnichen. TOCHKA.

Wa, chestito OVU  Grinning  Grinning  Grinning

Na ostanalite, chestit star nov forum... Lipsvahte mi!

# 12
  • Мнения: 7 718
МОФ, не се притеснявай да я излъжеш лекарката. Ама хич. Мисли за бебето, за себе си.И защо ще чакаш две седмици?
Ва-ва, още не съм разочарована  Laughing , ама в три следобяд... защото обикновено ми идва в понеделник в три следобяд...Ама каквото, такова...

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лали, да си махнеш таз лъжлива лентичка Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 2 686
Здрасти, ва-ва. Ми не съм по лекари. Както казах, отказала съм ги  Laughing  Laughing  Laughing Нещо съм се отвратила от всичките. Имам чувството, че ми измислят болести, само и само да изкарат някой лев.
Иначе преди 3 месеца, като се върнах ходих на преглед. Оказа се, че имам ПКЯ (странно как предишния ми лекар не ги беше забелязал) и пак някакво възпаление (вагиналните глобули са ми ежедневие). Лекаря се съмняваше дали изобщо имам овулация. Оказа се, че имам, което най-много ме радва. Но като ми каза, че следващия месец трябва пак да отида "да гледаме овулацията", и то 3-4 пъти (по 30 лева), се отказах изобщо да ходя повече.
Отделно си правих вички хормони (полови и на тироида). Всички са в норма без пролактина, който е малко завишен. Обаче скапаната ендокриноложка така ме шашна, че се бях побъркала. Каза ми, че нямам абсолютно никакъв шанс да забременея така, и ми даде някакво хормонално лекарство за спиране на кърмата!! Аз, обаче, понеже вече съм Тома неверни, си занесох изследванията на още 2-ма ендокринолози, които ми казаха, че изобщо не ми бил толкова висок пролактина и няма никакъв смисъл да го взимам това лекарство. Общо взето, всичко ми било наред. Е, тогава съвсем се отказах да ходя повече на лекари.
Сега си бебеправим, когато си искаме, без да се съобразяваме с овулация и т.н. Пък когато стане-тогава. Ако стане 1 година без резултат ще го мисля  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт