Топло ли ви е?

  • 2 594
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 282
Установих, че откакто съм родила, ходя само с тънки блузки с къси ръкави и спя без нощница. И все ми е топло (което в момента си е благословия де:). В хола е 22оа спим на 18-20о, чак се чудя на себе си. Дали е от хормоните (Еличка е все още само на кърма), или да търся причината другаде? Иначе бях от тези, дето все им е студено...

# 1
  • Мнения: 1 735
Ха! И при мен е така в момента.Бях така и като бременна. Твърде вероятно е да е от изменения хормонален баланс. Peace

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 13:21 от infinity

# 2
  • Мнения: 179
И аз съм така и понеже излизам и малко по разголена и навън (под якето съм с тениска и пак ми е топло ) са ме обявили за ку-ку..... Но незнам дали е от хормоните , килиграмите , повечето работа (все напред - назад) или нещо друго .... ама е по-добре от това да ти е вечно студено Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 242
Мда! И като бременна и сега все ми ври кръвта, повече от две години вече Mr. Green Много често ми се чудят в градинката как съм облечена и не замръзвам ли. Така че явно има общо с хормоните Grinning

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не, не ми е топло. Малко съм зиморничава по природа и макар че се калих покрай детето (нали нея не обличам особено и не отоплявам прекомерно), пак обичам да ми е топло.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Хич даже не ми е топло ConfusedКраката и ръцете ми изстиват октомври и се стоплят чак през май Sad

# 6
  • Мнения: 1 059
и на мен ми беше топло и през бременноста и после докато кърмих. ама после се оправиха нещата явно е било от хормоните

# 7
  • София
  • Мнения: 2 901
По време на бременността ми беше супер горещо - колегите ми ходеха по пуловери в офиса, а аз се разхождах по тънка блузка с къс ръкав. Обаче като родих, такова зинзикане настана първите 1-1,5 месеца. Обличах блуза върху тениската и се завивах 2 юргана. Будех се потна за кърменията, но все ми беше студено - някъде по това време четох, че организмът на майката по този начин подсказва колко е подходящо да облича и завива детето, съдейки по себе си. Сега съб отново нормална. На на 22 градуса би ми било горещо и на мен. Вкъщи поддържаме 19-20 градуса денем. И 18-19 през нощта.

Според мен кърменето не влияе на топлите или студените вълни или усещания. Това е хормонално явление или при тия описани горе градуси - нормално явление.

# 8
  • Мнения: 1 735
Чудя се дали няма отношение към въпроса и спирането на цигарите при мен...  Thinking
Значи ,докато пушех вечно зъзнех.
 coldА сега откакто съм ги спряла (повече от 1 год.) ми се появи и обоняние и това чувство за топло.   Nature Sunny

# 9
  • Мнения: 972
Аз почти цяла зима ходя навън по къс ръкав и якенце. Палтата въобще не съм ги и вадила. Дано да се оправи към лятото, че ще умра от жега.  Peace

# 10
  • Мнения: 35 891
да, дори съм зарязала зимното яке и ходя с елек и широка блуза без нищо отдолу /за по-лесно обслужване Simple Smile/

# 11
  • Мнения: 790
На мен не ми е топло. Винаги съм била по-зиморничава. Обличам детето с малко по-тънки дрехи от моите.

# 12
  • Мнения: 3 760
Бях така докато бременеех, но сега, въпреки, че сме на изключително кърмене приритвам от студ. Спя с 4 одеяла /2 от тях родопски/ и то облечена. А бебка е с тъъънко одеалце и пижамка...Температурата при нея е 20оС-по ниско не пада, Слава Богу /не отопляваме апартамента ни с парно, ни с ток/ и аз откровенно замръзвам. Иначе докато бях бременна се радвах на оправената терморегулация.

# 13
  • Мнения: 6 472
Първите 3 месеца ми беше страшно горещо нощно време и непрекъснато се потях. Не съм сигурна че е от кърменето, защото и с голямата дъщеря бях така, а нея съм я кърмила много малко време.

# 14
  • Мнения: 310
И аз бях преди да забременея много зиморничева. А сега съм точно обратното. Излизам по тениска и яке. И в къщи стоя само по тениска и мъжа ми само ми се кара

Общи условия

Активация на акаунт