как сте с колограмите?

  • 3 111
  • 89
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 365
Мамита как сте с килограмите?Аз съм много зле в това отношение Tired.Забременях на 52кг, а в момента съм 68кг в 21 г.с.А не ям много и се храня само сутрин, обед и вечер.Незнам какво ще става до края smile3518 smile3511

Ако някой може да ми каже как мога да спра да качвам колограми....

# 1
  • Мнения: 574
Тъжна работа е и при мен. Забременях 56 ,а сега съм 69-70кг. Поне във вторник ще раждам, ама незнам дали няма да кача докато кърмя още.
Много тъжно. Иначе грейпфурт на гладно малко притапява гладът и засища.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 365
Да видим как ще сваляме после newsm78

# 3
  • Мнения: 488
Зле съм, забременях на 62, родих на 72 и откакто съм родила слабея, въпреки купищата витамини които пия - центрум, матерна, фолиева киселина и малтофер - сега съм 55 на 179,5 височина и се виждат само кокали smile3511

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Незнам как съм - за цялата бременност до тук 2.300кг. Thinking

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Забременнях 48, в болницата влязох 85 .Скоро след това си възвърнах 48-те , но сега пак съм с 15 отгоре, така, че съм ЗЛЕ Confused

# 6
  • Мнения: 535
 CrazyАз в момента съм с 13 кг.от горе,като забременях бях 50 кг.ама ми е доста тежичко,дано да не кача много до края...!  Stop

# 7
  • Мнения: 2 910
Аз общо взето си възвърнах кг. след раждането. Забременях 45кг. и през цялата бременност качих 30кг. След раждането за 3-4м. влязох във форма. В момента съм 48 и се чувствам добре.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами аз качвах по 4 кг на месец от петия до седмия и доста се бях уплашила. Когато ми се дояждаше нещо, гледах да си взема плод, кисело мляко, супичка ...такива работи и овладях нещата-започнах да качвам по 300-400 грама на седмица, а последните три седмици отслабнах с 1,5 кг.
Опитай се да направиш нещо, защото многото кг не са полезни за теб и бебето по време на бременността.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 719
Когато забременях бях 38 кила, манекен на Бухенвалд. През бременността качих 25.

# 10
  • Мнения: 554
аз съм 175 висока и забременях 58 .... сега съм 70..... до тук 12 килограма , а до края има още много време


дано после бързо да си върна старите мерки , че не се понацям такава целулитна възглавничка:)

# 11
  • Мнения: 229
не знам как е  при вас но от витамините много се качват килиграми аз ги спях и нито килце отгоре, сутрин само плодове хапвам , на обед си хапвам нормарно и вечер ядки и мляко или плодове, качила съм 15кг. до сега

# 12
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Аз съм 11 седмица и съм +2 които ги качих още в 1 месец
Миналия път бях +10 но това беше преди близо  г , което все пак е доста време и малко съм постаряла  Embarassed
Но добрата новина е че като излязох от родилния дом бях -7 А останалите ги стопих за 1 месец
Всичките ми приятелки с първото дете си върнаха кг максимум до 1 година след раждането, а някои даже бяха и по-слаби
Аз също отслабнах драстично това лято, когато дъщеричката ми си счупи крака и бяхме един месец в болница с нея
Така и не можах да си възвърна кг таке че тази бременност стартирах от 44кг , а миналата от 50
Но не се притеснявайте , кг се свалят, най-важното е дечицата ни да са живи и здрави  Praynig Simple Smile

# 13
  • Мнения: 577
аз през цялата бременност качих само 12 кила и сега не мога да ги сваля така че внимавайте Hug.Леко бременеене

# 14
ами аз съм 19 г.с. и  съм + три кг макар че се чувствам по-зле. Всичко е на корема ми и той изглежда голям, не ми стават дрехите - необходими са ми само за бременни. Откакто влязох в четвъртия месец започнах да качвам, преди това нищо и сега се получава някак рязко наедряване.

Сигурно ще ми се смеете, но като цял живот се внимавала да съм слаба, сега ми е трудно да започна да мисля по друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт