подаръче за 40 дни???

  • 1 269
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
бебетооо вчера направи 40 дни и бабите ме питат какво да купят.споделете моля кое ви е/било  най-полезното нещо за вашите бебенца,че съм много затруднена Wink

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 01:33 от ScreamingMamaa

# 1
  • София
  • Мнения: 11 102
Памперси !
Прозаично, но полезно !  Wink

# 2
  • Мнения: 3 569
Памперсите са добра идея. Бодита не са излишни също.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Много е индивидуално.Прецени си сама от какво имаш нужда и това си поискай  Hug

# 4
  • Мнения: 574
Може шише с много накрайници. Бънджи гащи. Гумени книшки. Ако искат да са дрехи, вземай винаги големи,че сега ще се стопли и ще останат за на есен.

# 5
  • Мнения: 5 577
Летен тоалет.

# 6
  • Мнения: 150
Активна гимнастика  Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 972
Шезлонг - много е полезен  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 625
аз горещо бих ти препоръчала бънджи гащи/нашите бяха във формата на пате/и бяха супер полезни за мен пък и за детето.....................

# 10
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
термо кутия, музикална въртележка за кошчето, кош за кола или подобно.

# 11
  • Мнения: 7 474
Стол за хранене или за кола, ако имате би ти било най-полезно, но зависи от въэможностите на бабите, ако искат да се комбинират. Peace


П.П. Това с памперсите е все едно да ти подарат тоалетна хартия за рождения ден! smile3550 smile3532

# 12
  • Мнения: 5 228
Шезлонг, активна гимнастика, играчка за количката.

# 13
  • Мнения: 258
мерси за идеите и бързата реакция   Wink шезлонга върши ли наистина толкова добра работа?нали бебчето само стои в него?  newsm78 мислех си за поставка за ваната,ама размислих,защото за малко повече пари може да се вземе нещо по-полезно Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 901
кошче за кола
активна гимнастика
проходилка

 newsm78 Като гледах заглавието дълго си мислех, че някой пак ще пише дисертация. Може да звучи "? подарък за 40 дни" или "идеи за подарък за 40 дни" и определено е за "майки бъдещи и настоящи"

Общи условия

Активация на акаунт