С какво изпирате петната от кърма????

  • 2 339
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 631
Винаги съм със подплънки за кърмачка, но нощем понякога или не са поставени добре или нещо друго и резултат на сутиените ми за кърмачка едни жълти петна от кърма .....
и със прах за пране ги прах, и ги киснах и какво ли не ....
и със концентриран Вениш ги оставих 24 часа ..... как не се проби дупка в сутиена не знам ..... но петното не изчезна
ако някой се е справил с подобен проблем
помагайте
аз съм перфекционистка
не искам жълти петна върху пран сутиен

# 1
  • Мнения: 790
При мен всичко петна са се изпирали, без да се налагат по сериозни мерки  Laughing.
Аз не съм перфекционист - голям праз едно петно.
Може да се изпере след няколко пранета.

# 2
  • Мнения: 854
Борко като започна да спи по цяла нощ известно време се будех с подгизнала пижама, но си се изпираше всичко без проблем. Не съм забелязала да са останали петна newsm78 Може би при сутиените малко по-трудно става номера, ама не ми се вярва. Дано се изпере след няколко пранета Peace

# 3
  • Мнения: 3 760
Въобще не съм забелязала да остават петна. Пера с прах /Тео бебе/ и нямам грижи. Тези петна на един сутиен ли са се появили или на повече? Да не би нещо материята да.. newsm78

# 4
  • Мнения: 577
Въобще не съм забелязала да остават петна. Пера с прах /Тео бебе/ и нямам грижи. Тези петна на един сутиен ли са се появили или на повече? Да не би нещо материята да.. newsm78
[/quoteИ аз така

# 5
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз пера и нашите дрехи с "Тео бейби" и омекотител и досега петна не са ми оставали-сутиените са ми памучни ...да не би наистина от материята newsm78...или ако искаш пробвай с някой обезмаслител-за петна от мазно  Peace например Меглио или имаше един с К ама му забравих името

# 6
  • Мнения: 2 614
Не са ми оставали петна никога! Пера с Ариел, нито върху цветни дрехи, нито върху бели е имало петно досега. Странно, каква е тази материя, дето точно от кърма да задържи петно? Аз също съм с памучни сутиени.

# 7
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Аз също съм се събуждала в локви кърма, но всичко се изпира. Май е от материята newsm78. Пробвай с белина.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 057
Пера дрехите ни с "essex" и "вениш" на 40 градуса и всичките петна от кърма по тениските ми или пижамите ми изчезват. Може би зависи много от материята...

# 9
  • Мнения: 35 949
ако се мажеш с Лансинох например - той е мазен и не се пере

но само кърма да не се пере?!

# 10
  • Мнения: 1 737
Никога не се мия след цедене, направо закопчавам памучния сутиен, но петна до сега не съм имала от кърма.

# 11
  • Мнения: 4 242
Многократните ми подплънки са жълти от 2-я месец и до сега не съм успяла да ги избеля с нищо. По сутиена и дрехите обаче нямам неизлезли петна, като се има предвид че от подплънките винаги избива отстрани и се мокря.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Пера с Тео бебе,не съм имала подобен проблем,въпреки че в началото доста течах.Не видях дали някой ти е препоръчал обикновена белина.Няма начин да не се изчисти.

# 13
  • Мнения: 3 926
Ти да не пускаш мед и масло Wink Hug Щото на мен всичко ми се изпира. Дори да покапе някъде не остава петно; засъхва си все едно е вода. И доста разнообразни материи имам - никъде не съм си оставила леке от кърма newsm78 А пера с Тайд на 40 градуса.

# 14
  • Мнения: 1 382
На една единствена блуза имам петно,което не може да се изпере,не мога да си обясня защо,на другите се пере,явно наистина е до материя,но си е странно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт