чехли против целулит

  • 3 962
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Сутринта чух реклама по радиото за такива чехли, но забравих как се казват. Помня само: "търсете в аптеките". Някой нещо повече да сподели.

# 1
  • Мнения: 814
Пълни глупости.  Joy

# 2
  • Мнения: 5 317
Имаше реклама на такива чехли в списание Ева,но не помня марката.

# 3
  • Мнения: 10 758
Е те т`ва го чувам за пръв път.Какво ли ще измислят още, за зарибяване newsm78 Mr. Green.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
"целУна" - така май им беше заглавието - доста тъпо, беше нещо от сорта, че и докато си почивате действа  #Crazy

# 5
  • Мнения: 5 647
Celluna са чехлите. Докато не си ги купи човек няма как да разбере дали има ефект.

# 6
  • Мнения: 6 155
Чехли против целулит....  rotfImao rotfImao rotfImao

# 7
  • Мнения: 419
Четох преди време за тях, но обяснението за това как действат ми се стори профанско. Много уважавам ортопедичните чехли за хора, на които работата им изисква да работят прави, ортопедични стелки и маратонки за дюстабан, за хора с наднормено негло и т.н., но тези антицелулитни чехли за мен са пълни алибализми.

# 8
  • Мнения: 2 241
Предполагам, че са направени така, че да масажират определени точки на стъпалото, които да засилват кръвообръщението или не знам и аз какво да правят точно, но така да въздействат върху целулита.
Но доколко действа това - нямам представа. Ако някой се жертва да пробва, да сподели после Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Една приятелка си купи такива 50 или 60 лева струваха ще ви излъжа и марката незнам дали беше същата, но ми каза че са страшно неудобни защото петата се свличала някак си, не разбрах. За действието им няма да коментирам тъй като тя мота гащи с тях близо 8 месеца, ама целулита си и стои.

# 10
  • Мнения: 419
Да приемем, че засилват кръвообръщението. Който има целулит знае, че засегнатите зони са по-хладни на допир. Разрастналите мастни клетки притискат капилярите и те доставят по-малко кръв, от там и проблемната терморегулация в зоната. И колкото и да се стимулира кръвообръщението, няма как да се стимулира оросяването в засегната зона. Ако се въздейства комплексно, така че да се намали обема на мастните клетки, например спорт, антицелулитен гел и стимулиране на кръвообръщението, корпо и стимулеране на кръвообръщението, по бих се съгласила. Но само чехли много ми е съмнително. Друг е въпроса, че не съм сигурна дали изобщо стимулират кръвообръщението.

# 11
  • София
  • Мнения: 329
Шефката има такива-бошлаф работа. При тях все едно имаш токче отпред на пръстите, а на петичката е ниско(ама как го обясних само). Носила съм ги няколко пъти-много уморяват крака, и май това е целта им-да има натоварване.Но при мен то не е на дупето или краката,а в прасвите и самите ходила. И няма ефект-какво си е истина си е истина. Макар че е строги индивидулано-поскоро за тези пари бих си купила кремове,по-имат ефект Wink

# 12
  • Мнения: 7 430
Хе хе...егати зарибяваката Mr. Green
И има ли такива дето се лъжат да купуват newsm78

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Какво ли не измислиха срещу целулит. Само такова дето помага не са измислили още.

# 14
  • Мнения: 5 317
Какво ли не измислиха срещу целулит. Само такова дето помага не са измислили още.

  202uu

Общи условия

Активация на акаунт