Пубертет

  • 538
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
Имам дъщеря на 12 години и напоследък е много нервна, отговаря ми, а понякога плаче от най-малкото, без някой да и се кара.  Това според вас признаци на пубертет ли са или причината е че обръщам внимание и на малката дъщеря, а тя е на 1г. и 8м.  Но като родих не беше такава, от скоро се промени.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Пубертет си е, няма мърдане вече.  Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 57
Леле, ужас! Моят син е на 13 и контакта с него е кошмарен! Направо в чудо съм се видяла, имам чувството че изобщо не знае на кой свят живее, натрупал е 35 отсъствия в училише, за успеха въобще не ми се говори....направо съм се отчаяла! И всеки мой опит да бъда по-твърда води до по-лошо, млъква и не общува, та трябва само да му се мазня дори и когато нещо не одобрявам, това да бъде казано внимателно...пубертетска работа, дано мине бързо тоя период!

# 3
  • Мнения: 349
Моята дъщеря/12г/ е така вече почти една година и положението е #Crazy

# 4
  • Мнения: 2 255
Моят големия е на 13 и все едно за него си писала  Rolling Eyes УЖАС все е сърдит, недоволен, неодобрен, неразбран, необичан и ..... още сума ти не....  #Crazy
Направо в чудо съм се видяла вече - незнам какво да го правя, само говоря обяснявам уж с добро дано да ме разбере, ама ....  newsm78 дали нещо му влиза в главата кой знае.
Като съвсем полудея почвам яко да се карам, ама става по-зле  Cry
Дано намерим някакъв начин да "озаптим" в някакви релси тоя пубертет, че мен ще ме сдруса критическата иначе  hahaha

# 5
  • Мнения: 484
краси 76,
 у дома е същата рабора smile3518

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
и аз започнах да получавам отговори, които уж изразяват съгласие, но тонът подсказва, че майката може да е най-досадното същество... на този етап все още спокойно обяснявам, че и аз бих могла да прибягвам до същите реакции, но не го считам за израз на уважение към семейството си.... засега работи, но защо ли ми се струва, че е време да мисля за резервна тактика?

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Пубертета е,дано не се проточи много дълго ooooh!и у дома е така-14годишна, нервна,разсеяна,сърдита за най-малкото нещо,нещастна че е без гадже Mr. Greenама ще го преживеем!Така че Краси,не се притеснявай-неизменно е Mr. Green

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Да се успокоя поне, че не съм сама Thinking
  Баткото уж се радва, че ще става батко, но "подочух " че всъщност изобщо не е очарован. А използвах цялото си красноречие, за да го убедя, че той ще остане в сърцето ми, независимо от появата на бебето ooooh!
  Опотвам се да си го обесня с бушуващите му хормони Thinking
  Усех на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт