Ползвате ли порт-бебе?

  • 2 531
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Видях, че се продават с някои модели колички. Вие ползвате ли порт-бебе,доволни ли сте и до каква възраст. Money

# 1
  • Мнения: 1 393
Аз ползвах,но с него и без него все тая.В 3-ия месец едва се побирахме в него и го махнах.Незнам,но според мен е излишно порт-бебето,особено ако бебето е пролетно или лятно Wink

# 2
  • Мнения: 3 777
Никога не съм-за мен е безмислено.
Ползвах кошница за кола до годинка.

# 3
  • Мнения: 799
И ние сме така - количката ни е с порт-бебе, но досега не сме го ползвали нито веднъж - караме си със столчето за кола.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Ползвахме за колата преди да си купим кошницата, т.е. около 2 месеца. Но така или иначе Мони като стана на 2-2,5 месеца вече не се побираше в него, а и почна да се мърда повече и не й беше удобно.

# 5
  • Мнения: 7 474
На моята количка и се сваляше коша, така че не се наложи. 1stroller

# 6
  • Мнения: 272
Това е най- използваната вещ от нас до сега. Точно днес го махнахме от количката- на 5 м и 3 седмици. Е, последните 10 дни вече беше ужасно тясно. Първо, за зимата е незаменимо и несравнимо с коша за новородени, защото е термо изолерано и много дебело и мекичко. Второ, много леко и сто пъти по- удобно за разнасяне от коша за кола. Но мисля че има разлика между различните модели. Нашето е ABC Design, ако това има значение и струва 140 лв

# 7
  • Мнения: 643
А при мен е най - неизползваната вещ, използвах го точно един път, и то при условие, че го купих отделно. Сега определено съжелявам за тази покупка. Имам познати обаче, които много го ползваха, така че явно зависи от много неща. newsm78

# 8
  • Мнения: 379
Ползваме столчето за кола, до сега не сме имали нужда от порт-бебе.

# 9
  • Мнения: 221
Е ние си нямаме и като чета мненията май няма и да си вземем.

# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
От раждането и в порт-бебето. Скоро ще ни стане малко, а сме едрички -7800/64,5, но пък и ще се стопли. За зимно бебе е много подходящо, нашето върви с количката -Маг Ингланд е. Не виждам как ще сложиш столче за кола в количка newsm78А и новородено в столче newsm78Виждала съм подобни неща, но не ми се струват удачни.
Ползвам го и когато изненадващо решим да остане с нощувка у приятели-все едно е легло

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
ползвахме точно 4 пъти като са ни возили до консултацията с кола. понеже нямахме наша, нямаме и столче, та с порт бебето...но беше зима все пак. за лятно мисля че няма смисъл - по-добре кенгуру си вземете с легнало положение.

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Използвахме го до около 4 месец и то главно за спане.Оставях го да спи в него на терасата,върху една маса.После не се побираше в него,а и започна да се върти и имаше опасност да се преобърне.
Един единствен път сме го извеждали с порт-бебе,на консултация;но дръжките бяха толкова дълги,че дори на таткото му беше неудобно да го носи,защото се удряше в краката му и му пречеше да ходи.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 09:32 от ivap

# 13
  • Мнения: 1 059
Не сме имали, но кака кото чета не съжалявам

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ползвах, защото сина ми е роден ноември, като се стопли времето го махнах, а също съм го ползвала, като сме ходили на гости, на детска консултация, но ако бебето е лятно си губи смисъла

Общи условия

Активация на акаунт