Рожден денв KFC

  • 792
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Искам да се оплача от организацията на рожденият ден надъщеря ми в KFC на Лъвов мост.

1. Аниматорката беше около 50 годишна и 100килограмова леличка, която нямаше никакъв подход към децата. Едното така се изплаши от нея милото, че до края не щя да влезе в детския кът.

2. Играчките които им извади бяха две зебрички за яздене от двугодиши и 3 обръча. При положение, че болшинството деца бяха на 4 години и изобщо нямаха идея и възможност да играят с обръчи.

3. Същата госпожа не направи нищо пред първия половин час, защото чакаше менютата да станат и да се посъберат гостите. Така първите 5 деца се мотаеха като избити електрони, скучаейки.

Миналата година празнувахме рожденият ден в Дънкин Донътс до Нотариата - една млада какчка забавлява децата отлично през цялото време - организира им игри, състезания, въобще нищо общо с тазгодишния змей.  #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 488
Надявам се поне децата да са прекарали добре

# 2
  • Мнения: 1 771
Малко извън темата. Да не би тази неделя вие да бяхте там, защото към обяд ние ходихме с нашите кумове. И на мен ми направиха впечатление някои неорганизирани неща.

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 01:56 от goldenova

# 3
# 4
  • Мнения: 1 680
Малко извън темата. Да не би тази неделя вие да бяхте там, защото към обяд ние ходихме с нашите кумове. И на мен ми направиха впечатление някои неорганизирани неща.

Да, от 11 до към 14 часа откарахме.

# 5
  • Мнения: 5 468
Аз смятам да правя рождения ден на Гери в KFC, но в този дето е в Люлин.
През октомври бях на детски РД в този на Лъвов мост и беше добре. Една кака ги забавлява, нарисува им лицата, ядоха хубава торта и лудяха доста. Естествено, моето се разрева, но рождения ден беше на племенницата ми, която ставаше на 5 години и гостите й бяха на тази възраст, та на моето мястото му много не беше там и  за това ревна. Не даде да го нарисуват, танцува, но едно такова смутено... Ами те онези големите са като хали Mr. Green, не беше за бебета... Но сега става на 2 години и мисля, че ще остане доволна, както и гостите й.
Жалкото е, че за деца под 3 години е само 1 час тържеството. То докато се завъртим и ще ни изритат.

# 6
  • Мнения: 863
Аз съм много доволна от рождените дни в KFCна Лъвов мост. До сега сме празнували 3 поредни рождени дни на децата ми и винаги всичко е минавало много добре. Организацията при нас беше добра. Да кажа,че случвахме на една и съща какичка Laughing,която явно си разбира от работата,защото ги рисува, дава им най-различни играчки и накрая им правеше дискотека.Имаше от бебета до 7-8годишни и оставаха доволни. Наши приятели също правиха там РД на малките, при тях бяха  други каки,които в интерес на истината малко претупаха нещата, но сигурно е въпрос на късмет. Като цяло нямам оплаквания  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 238
Как ви харесва храната в КФЧ?????  Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 8
  • Мнения: 5 468
Как ви харесва храната в КФЧ?????  Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Ами въпрос на вкус, дето има една приказка.... Какво й е на храната? Много е хубава Wink

Общи условия

Активация на акаунт