Списание "9 месеца" или списание "МАМА"?

  • 2 606
  • 59
  •   1
Отговори
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Кое от двете списания си купувате и кое ви харесва повече? Искам да си взимам едно от двете но незнам към кое да се насоча. Grinning

# 1
  • Мнения: 4 195
фенка съм на "Мама" защото в девет месеца има много повече статии за бременност отколкото за слде това - когато вече имаш бебче. но честно най си харесвам "Моето бебе и аз"............а и доста често статиите им са сходни и става безмисленно да купуваш две............  bouquet

# 2
Първо си купувах "9 месеца", после и него и "Мама", накрая и "Моето бебе и аз" и след като къщата ми се напълни със списания, в които статиите започнаха да се повтарят и си включих Интернет, спрях да купувам. По отношение на избора - всичко е въпрос на вкус. Купи си всеки месец по едно от трите и сама прецени кое ти допада най-много.

# 3
  • Мнения: 6 164
"9 месеца купувах в началото", дотъпя ми, минах на "Моето бебе и аз" - пълна скръб Tired , ще пробвам "Мама", макар че покрай и-нет няма смисъл. Нищо ново не научавам от тях май. newsm78 Форумът е по-готин! Peace Рекламите гледах на магазините, но те се повтарят, вече и от това полза няма.

# 4
  • Мнения: 307
Купувам и 3-те, но "Мама" ми допада най-много.

# 5
  • Мнения: 949
Аз си купувах и купувам и двете но май ми харесва повече 9 месеца

# 6
  • Мнения: 601
  честно казано лично на мен и 2-те не ми харесват! Tired

# 7
  • Мнения: 1 059
Първо си кпувах "9 месеца" и "моето бебе и аз" , но в последствие се спях на второто . "мама" не съм вземала никога

# 8
  • Мнения: 4 187
  честно казано лично на мен и 2-те не ми харесват! Tired


На мен също ! Списанието което купувах беше *Моето бебе и аз* !

# 9
  • Мнения: 1 150
"Моето бебе и аз " ми харесва най-много

# 10
# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Купувам 9 месеца.Не съм в голям възторг,Моето бебе чета частично в Интернет,на Мама четох стари броеве по време на бременността.Общо взето еднакви материали,даже в ( месеца вече почнаха да се повтарят,ама чакамда публикуват снимка на бебко в един конкурс,затова продължавам.После...адио...Форума е най-доброто средство за информиране.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
И трите списания си купувам. Във всеки брой научавам нещо ново и интересно.

# 13
  • Мнения: 2 849
:9 месеца: не е лошо .:Мама:не ми допада ,предпочитам :Моето бебе и аз : Peace

# 14
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Дидкес,като,че ли ми четеш мислите GrinningТочно днес преди обяд си купих "9 месеца"и на лавката за вестници имаше и "мама"и се двоумях кое да си взема.Но понеже съм си вземала веднъж 9 месеца реших пак него да купя,но твърдо бях решила да пусна такава тема кое е за предпочитане.
Не съм много очарована от списанието,но ми се четеше нещо и май това ще е последния брой който си купувам.........

Общи условия

Активация на акаунт