детски градини в центъра

  • 755
  • 11
  •   1
Отговори
Някой има ли впечатления от детската градина на ул. Преспа, близо до църквата Седмочисленици? можете ли да ми препоръчате добра детска градина, частна или държавна,  в така наречения "идеален център". 

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Ти виждала ли си директорката на въпросната ДГ на Преспа?

# 2
  • Мнения: 93
Чувала съм, че е добра, но май искат спонсорство. Иначе като сграда, двор и сигурност на децата и на мен ми харесва.
Аз съм подала молба обаче в 12 ЦДГ - имат централа на ул. Гладстоун (на ъгъла с Хр. Белчев - пада се точно след един ресторант, май рибен, боядисан в червено), и филиал на Хр. Белчев (до Лагуна)

# 3
  • Мнения: 590
Джани не мога да ти пиша на лични,кутията ти е пълна!
Съжалявам за отклонението  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 343
Тази година директорката на Преспа обяви нулева година - нямало да приема деца в 1 група. Как става така  Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
  В детска градина Преспа имам много големи групи(над 30 деца). С нулевата година ще се опитат да ги намалят. Т.е. големите групи ще се увеличат(т.е. ще бъдат същите деца, но по по-малко деца в група) и нямало да има място за първа група.
 

# 6
Не съм виждала директорката, каква е?
И има ли въобще ДГ с групи по-малко от 30 деца? А какво ще кажете за гаридната на ул. Велико Търново?

# 7
  • Мнения: 364
някой може ли да даде отзиви за детски градини около ЦУМ? предварително много благодаря!   bouquet

# 8
  • Мнения: 11

някой може ли да даде отзиви за детски градини около ЦУМ? предварително много благодаря!   bouquet
Моят син е в цдг 150 калина на ул.веслец. Не е много далеч от ЦУМ.
Аз определено съм доволна но ми трябваше почти година за да го приемат там. А си имат и басейн и голям двор. Само дето сме малко палави  не искаме да спим. Ако някой е имал такива трудности с детето си нека ми пише. Blush

# 9
  • Мнения: 7 640
Лио, кажи за таз директорка  Mr. Green

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм много нясно какво е "идеален център".  newsm78
Синът ми ходи в ЦДГ "Магнолия" на ул. "Мизия" (много близо до Орлов мост). Много сме доволни, градината е много хубава, Самуил вече втора година е там.
Видях, че вече приемат молби за есента, за първа група. Ако те устройва, пиши ми за да ти изпратя телефон.   bouquet

# 11
Василиса, моля те, праит тел. на тази на Мизия  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт