Отказва всякакви пюрета и каши

  • 438
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Не знам дали е от зъбките ,които пробиват в момента?!Но отказва зеленч.пюре(ХИП) и кашата(бананова МИЛУПА)!Пие само мляко ,но  по малко.Само сутрешното изяжда.А преди нищо не ми е отказвала?!Нервна е,реве през деня,само ноща е спокойна.Притеснявам се ,понеже това продължава вече 4 дни Rolling Eyes-само мляко и то на почти 7  месеца?!?!?какво да правя?Как да я  пробвам с тези храни които е отказала?Пак ли трябва да правя захранване?

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 00:54 от Vivi

# 1
  • Мнения: 5 299
Няма нужда да захранваш наново . Има такива периоди при бебетата. Я зъби, я скок в растежа, но може и да е болничка нещо - ако няма никакви симптоми, най-вероятно е някое от оървите 2 Wink Не се притесявай, няма да умре от глад. Викториа така като беше болна точно на 7 м, близо седмица караше главно на адапте Laughing Увери се, че не е някаква настинка или вирус, и из4акай Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
И ние сме имали такива периоди,нормално е .Не я насилвай,тя си знае.Не се притеснявай.А от ново захранване няма нужда.  Simple Smile

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да, не е нужно после да захранваш отново  Grinning
Сигурно зъбки ще никнат, бебетата минават през такива периоди на отказ на някой храни, но после нещата се оправят  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Не я насилвай, за да не стане по- кофти.Май всички деца имат такива периоди които са свързани най-често с изникването на зъбите или някакъв друг дискомфорт.
Изчкай 3-4 дни и тогава пробвай пак  Hug

# 5
Ние пък от вчера ги започнахме. От началото малко се мръщеше, но после му се услади.  Praynig Прави ми впечатление че се затруднява да папка с лъжичката. Иска си детето да цока. Много е смешен Grinning

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 16:56 от Vivi

# 6
  • Мнения: 428
Вече се белеят 2 зъбчета Grinning!Но има хрема и червено гърло.Педито каза,че може да не е болна,а да е от зъбите хремата.Ама червеното гърло........?!?! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт