Нямам апетит,да не би да ми спре кърмата

  • 356
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112

Мами здравейте,
От няколко дни имам много лични проблеми и нямам грам апетит, ям насила само мюсли с кисело мляко и пиа чай за кърмене. Като я кармя пак праска млякото и си тече , но питам дали има връзка с количеството храна и количеството кърма. В смисъл ям наистина малко, не мога да преглътна , знам че трябва да се успокоя , но наистина ми е много трудно.

# 1
и аз имах такива дни - не хапвах нищо до 2 часа, все не ми се ядеше, или бях на сандвичи. Пий течности и не се тревожи - ще мине липсата на апетит!!!

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма да спре кърмата от това - аз нямах никакъв апетит след раждането и много време се хранех съвсем насила. Но все пак се насилвай да хапваш по нещо, защото всичко е за сметка на твоя организъм - обикновено е по-лесно да хапваш по няколко хапки повече пъти през деня,отколкото да седнеш и да ядеш 3х на ден.Сложи си по нещо дребно близо до мястото,където кърмиш,за да ти е под ръка да прихапваш,докато бебето суче.
Съжалявам,че имаш проблем - ако има начин да се помогне, кажи Hug Бързо да се оправят нещата Peace

# 3
  • Мнения: 112
Дано , да издържа.Ще ям повече обещавам. За съжаление няма как да ми помогнете, но ще се справя.имам огромен стимул на име Мелиса

# 4
  • Мнения: 1 878
Кърмата няма да намалее, но ти ще вземеш да заслабнеш  Sunglasses, пий поне течности, не само вода, пък и сигурно ще ти доййде после апетита че и отгоре  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт