Водите ли бебето с вас, когато отивате а гости?

  • 2 767
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Водите ли бебето с вас, когато отивате а гости? Нашето момченце е на 7 месеца и мислим да опитаме утре да отидем при кумовете. Не знам как ще  е.... Ще го сложим да спи там, после - в колата и в къщи - обратно в неговото легло. Притеснявам се дали целият процес няма да стане твърде мъчителен и за него, и за нас. Споделете...

# 1
  • Мнения: 972
Ние малката я водим с нас още от бебе. А сега като е порастнала и е по-интересно. Обикаля разглежда, в началото е по-кротичка - после се отпуска. Но всичко зависи от детето.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Без да опитате няма как да разберете дали му е конфортно на бебето. Ние поради липса на баби наблизо водим Таня от съвсем малка навсякъде с нас.
Приятно гостуване  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 9 894
да, постоянно го носим с нас. Има си бейбипорт, където да си лежи или да спи. Хем получава внимание от различни хора, хем ние виждаме приятелите си. Но засега съобразяваме часовете за гости - не късно вечер, не след къпане.

# 4
  • Мнения: 46 429
Винаги, просто няма на кой да я оставя.
Ако е за по-дълго взимахме и преносимата кошара  Simple Smile

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Без да опитате, няма да знаете как ще реагира. Вие дълго сте отлагали гоститата - ние си развеждахме децата от далеееч по-малки. И сме сменяли памперси, и сме се хранили - никакви проблеми. Децата така се учат да общуват - с контакти.
Смело напред и приятно гости!

# 6
  • Мнения: 377
Винаги, просто няма на кой да я оставя.
Ако е за по-дълго взимахме и преносимата кошара Simple Smile

И при нас е така. Като гербови марки са залепени за нас .

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Водила съм ги. Като няма на кой да ги оставим!
 
 Но винаги са ми правили проблеми със заспиването като сме на гости(по-трудно и по-късно от обичайното). Дали от различната обстановка или заради превъзбуждане не знам.

# 8
  • Мнения: 88
И аз го вземам с мен от малък, но ако искаш да заспи там знай че ще е трудно, при нас е същото като при Етиа. Но удачен вариант за вечер е да вземете детето спящо.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
Водим я без проблем, но не ни се случва често. Виж каката много сме я водили, а на екскурзии вчужбина колко сме я водили..., но след годинка.

# 10
  • Мнения: 9 990
Навсякъде е с нас още от съвсем малка.На 1 месец даже и беше първия рожден ден, на който беше поканена Crazyи си присъства без проблем...На 7 месеца и на зъболекар беше с мен, какво остава за гости HugДайте и гости, купон или заведение ooooh!Кошари не съм носила, спеше си в количката.След година и половина-спеше където я сложим-диван, фотьойл, или не спеше следобяд.Вечер няма проблем-когато се приберем-тогава ляга.Или ако не се приберем-където сме на гости все ще се намери къде да я сложим Wink

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Винаги сме ги водили с нас,малко по-трудно заспиват на чуждо място,но вече са свикнали.Все пак,това че сме с деца не значи да се затворим удома и никъде да не ходим.Сега децата поотраснаха и на самите тях им е много интересно,когато ходим на гости.Нови хора,ново място и евентуално други деца и непознати играчки,какво по-хубаво от това за тях.Но ако вечно се притеснявате и не го водите никъде има вероятност и като порасне да не се яувства комфортно на чуждо място и да не се отделя от полата на мама,поне аз така мисля. newsm78

# 12
  • Мнения: 139
Поради липса на баби,Калоян е винаги и навсякъде с нас.Когато сме на гости му се доспива много по-рано от обикновенно.Не зная защо така ThinkingКато се приберем му събличам само якето и го оставям да спи с дрехите,защото ако го разбудя-край! Никакви шансове за повторно заспиване в близките 2-3 часа #Crazy

# 13
  • Мнения: 972
antistefanova Това е защото се уморява от емоциите. И нашата е така - докато сме на гости въобще не спи, а щом излезем и се отнася веднага.  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 39 711
Дияна от бебе е с нас, където и да отидем. Просто нямаше кой да я гледа.
Отиваме на гости или на купон, количката с нас. Канят ни на РД и казват "има една празна стая за количката на Дияна" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт