АМ Celia Develop

  • 3 645
  • 8
  •   1
Отговори
Аз използвам АМ CELIA DEVLOP и съм много доволна.За него разбрах от приятелка във Франция,но не го видях в анкетата,явно в БГ все още не е популярно.Има и доста инфо на сайта www.celia.fr

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 14:30 от pandora

# 1
  • Мнения: 243
Аз също го ползвам това АМ. Но аз разбрах  за него от шефката не детския магазин в който пазарувах. И аз съм много доволна от него и го препоръчвам горещо. Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
То си има тема за това,защо пускаш нова???  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 042
Не съм ползвала това АМ и искам да ви попитам: Наистина ли е по-гъсто от другите АМ?

Моят син изобщо не иска мляко /слагам му го в храната/ .На последък прояде АМ, но с лъжичка /сгъстявам го с бисквити, но пак е рядко/. Пробвах с Хип 3 то се оказа по-гъсто, но прочетох, че съдържа нишесте и за това няма да го купувам вече. Вчера търсих инфо из форума и попаднах на една тема за млякото Селия, в която една мама беше споменала, че това мляко е по-гъсто от останалите АМ.

# 4
  • Мнения: 2 885
То си има тема за това,защо пускаш нова???  newsm78

Нека пусне тема момичето за това АМ. Има 100 фирми по цял свят, които произвеждат детски храни...
Малко дългичка анкета би се получила...едно скролиране ще настане, ако ги включа всичките  ooooh!
Това мляко не е коментирано, а на мене пък сайта им ни във Firefox, ни в IE ми се отваря #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 5
Съгласна съм,че има стотици производители по света,но аз си го купувам от тук,така че сметнах за нормално.А за саита сигорно го доработват или променят в момента,защото наистина не се отваря,а и преди изглеждаше по друг начин.

# 6
  • Мнения: 2 885
Съгласна съм,че има стотици производители по света,но аз си го купувам от тук,така че сметнах за нормално.А за саита сигорно го доработват или променят в момента,защото наистина не се отваря,а и преди изглеждаше по друг начин.

Има го вече в анкетата това мляко. Ако сте гласували в едната анкета и искате да добавите още някоя храна - направете го в съседният клуб. Мен не ме интересува колко мами са гласували като бройка, а кои са най-често ползваните марки храни.
Поздрави
Нем Hug

# 7
  • Мнения: 1 427
Не съм ползвала това АМ и искам да ви попитам: Наистина ли е по-гъсто от другите АМ?

Моят син изобщо не иска мляко /слагам му го в храната/ .На последък прояде АМ, но с лъжичка /сгъстявам го с бисквити, но пак е рядко/. Пробвах с Хип 3 то се оказа по-гъсто, но прочетох, че съдържа нишесте и за това няма да го купувам вече. Вчера търсих инфо из форума и попаднах на една тема за млякото Селия, в която една мама беше споменала, че това мляко е по-гъсто от останалите АМ.


Да, по-гъсто е, но 1-та, т.е до 6 месеца.Йоана е на такова мляко почти от раждането си.Много сме доволни от него Peace.Сега сме на 2-ка, която е по-рядка .Скоро ще минем и на 3-ка.С две думи, много си го харесваме Simple Smile

# 8
И Алекс пие Селия и съм много доволна, сега сме на 2 има много приятен вкус и малката го обожава. Misc Baby Bottle newsm30

Общи условия

Активация на акаунт