Кой е любимият ви магазин?!

  • 2 011
  • 26
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Имате ли място, където се  чувствате уютно, щастливи и със задоволени капризи? Където ви се обръща нужното внимание и където със сигурност ще се върнете пак?
Естествено, че да!!

Споделете кой е този магазин, независимо дали е за дрехи, хр.продукти, книги, услуги и т.н.

Моят любим магазин е Книжарница "Пингвините" във Варна (намира се на главната пешеходна улица (преди да се излезе на площада на Операта. Всъщност както стана ясно, не съм от Варна и мога да намеря книжарницата само разхождайки се).
Любима ми е , защото отговаря положиттелно на всички въпроси по-горе.

# 1
  • Мнения: 1 210
Orange Center на графа. Книжарницата всъщност също се "стопанисва" от Пингвините, въпреки че е под шапката на Orange.
Там водя и сина си с удоволствие.

# 2
  • Мнения: 1 393
Всичко зависи от обслужващия персонал и кой е на смяна,затова не казвам конкретен магазин,защото един път съм безкрайно доволна,а друг път не  Naughty

# 3
  • Мнения: 396
Аз съм супер доволна от Hit в Люлин. Не ми е близо, но с колата е на 10 мин. път. Има всичко и на прилични цени!

# 4
  • Мнения: 379
Хресвам обслужването в бебешки магазин Малечко на  бул. Ген. Стефан Тошев, винаги са много любезни.

# 5
  • Мнения: 959
``Малечко`` на бул.Костантин Величков и Пакостник в Овча Купел

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Пакостник Laughing

# 7
  • Мнения: 424
Имате ли място, където се  чувствате уютно, щастливи и със задоволени капризи? Където ви се обръща нужното внимание и където със сигурност ще се върнете пак?
Естествено, че да!!

Споделете кой е този магазин, независимо дали е за дрехи, хр.продукти, книги, услуги и т.н.

Моят любим магазин е Книжарница "Пингвините" във Варна (намира се на главната пешеходна улица (преди да се излезе на площада на Операта. Всъщност както стана ясно, не съм от Варна и мога да намеря книжарницата само разхождайки се).
Любима ми е , защото отговаря положиттелно на всички въпроси по-горе.
Странно и аз съм супер доволна от книжарница във Варна - Параграф 22, явно зависи от персонала. По принцип ходим с големия ми син , който е много труден клиент и винаги ни обслужват и консултират търпеливо. А и аз намирам много хубави книжки там  Wink
А за дрешки Естел ми направиха много добро впечатление Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 505
Един магазин за спортни стоки в София.Не пиша име,защото е на наш приятел и ще излезе като реклама.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Отдавна не съм пазарувала там, но това е магазинът, в който са ми угаждали най-много- "Хвърчило". То не беше яке по пръчка, то не бяха обувки, абе въобще глезотия от всякъде.

# 10
Za6to triabva da haba vreme i sili za da obikaliam po magazinite - naistina za niakoi produkti se nalaga , naprimer za pampersi i hrana , no  do sega naprimer sam si pora4vala vsi4ko 4rez internet i sam mnogo dovolna. Naprimer otkrih  stranica na www.vip-baby.com ot kadeto si pora4ah  ko6arata za malkia, spalnoto belio za neia i edna postelka-urgan4e. Prosto niama smisal da obikaliam po magazinite i bez tova niamam mnogo vreme vka6ti.Osven tova cenite v magazinite sa po-visoki , poneje sa na prekupva4i , a kato otkrie6 direktna vrazka s proizvoditel ti izliza po-evtino. Taka 4e mili maiki vie si precenete dali moje da si go pozvolite.

# 11
  • Мнения: 1 210
Za6to triabva da haba vreme i sili za da obikaliam po magazinite - naistina za niakoi produkti se nalaga , naprimer za pampersi i hrana , no  do sega naprimer sam si pora4vala vsi4ko 4rez internet i sam mnogo dovolna. Naprimer otkrih  stranica na www.vip-baby.com ot kadeto si pora4ah  ko6arata za malkia, spalnoto belio za neia i edna postelka-urgan4e. Prosto niama smisal da obikaliam po magazinite i bez tova niamam mnogo vreme vka6ti.Osven tova cenite v magazinite sa po-visoki , poneje sa na prekupva4i , a kato otkrie6 direktna vrazka s proizvoditel ti izliza po-evtino. Taka 4e mili maiki vie si precenete dali moje da si go pozvolite.

Ами има пазаруване и пазаруване. За малкия също поръчах обзавеждането от vip-baby. Първата зима пазарувах от http://vram.ramstore.bg/index.asp и се чуствах удовлетворена и глезена.
Обичам да пазарувам.  Обичам да обикалям магазините, когато имам време. Но все още в интернет гледам повече, отколкото пазарувам.

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Май нямам такъв магазин Rolling Eyes; почти навсякъде се чувствам некомфортно

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
Ами аз не пазарувам там, където не ми отделят нужното внимание. Изключение правят големите супермаркети, където по принцип вниманието не е първата им грижа.

За детето пазарувам от "Малечко" - там съм редовен клиент и ми обръщат нужното внимание. Коректни са, както и аз - дори им казах, че цените на дрехите са неоправдано високи.

За себе си купувам от "Вивид" - където също съм с клиентска карта и вниманието на продавачките винаги е на ниво. По същия начи е и във българския "Текстон".

Спортните неща си ги купувам от различни магазини, но определено забелязвам повишаване нивото на любезност.

# 14
  • Мнения: 1 426
във всеки магазин ми е добре, зависи за какво съм влезнала - да зяпам или да купувам, дори по-някога предпочитам да не ми досаждат любезни продавачки с мнението си, а избора искам да го направя сама, но по принцип най-обичам магазини където има детски кът и има кой да се занимава с дребния, а аз на спокойствие да си пазарувам. Ако става въпрос за детски дрехи - Есприт ми е любим и дребното много обича да ходи там, и наче магазини за възрастни доста са, ама да съм сама без "каручката".

Общи условия

Активация на акаунт