Дерматолог?

  • 3 911
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Моля, дайте координати на дерматолог във Военна болница. Не е задължително да работи със ЗК.
Благодаря!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 444
Точно във ВМА и само там ли?Там не мога да помогна, но съм ходила по мъките докато намеря добър дерматолог.Малката ми дъщеря е с алергии по рождение и с ендрогенна екзема.Докато се установи това обиколих София, всякакви некадърни доценти и самозванци пробвах.Мога горещо да препоръчам специалист от МА.

# 2
  • Мнения: 18 542
Предпочитам да е от Военна, защото ми е удобно. Иначе търся дерматолог, защото имам под мишницата една бенка, която от плоска започна да расте и в момента е доста изпъкнала, а е на такова място, че често я закачам с дрехи и ме притеснява.
Все пак, дай координати на твоя лекар, МА също е на що-годе удобно местенце  Simple Smile
Благодаря ти!

# 3
  • Мнения: 5 228
Искам да ти препоръчам проф. Екатерина Пейчева - завеждащ кожно отделение в Онкологичната болница. Ако има някой, който разбира точно от тези проблеми, това е тя. Кабинетът и е на ул. "Паренсов"№16 (на ъгъла с бул. Васил Левски), вх ІІ., тел 989 09 73. Не е в района, който си посочила, но се включвам в темата, защото е много добър специалист. Миналата седмица бях при нея по препоръка на съфорумка. Прегледът струва 30 лв.
Marypopins, можеш ли да кажеш от кой дерматолог си доволна, защото аз от месеци търся добър специалист за дъщеря ми и също като теб вече попадах на какви ли не ... доктори, а д-р Пейчева не се занимава с такива проблеми, каквито има тя.


# 4
  • София
  • Мнения: 1 444
Казва се д-р Снежина Василева, тя доста често пътува до клиника във Франция, където я викат за консултации по тежки случаи и е изключително кадърен и добър специалист.Имах и всички телефони, но ме обраха и не зная дали са били и те в чантата ми.Ще потърся и по-късно ще дам още координати, мисля че имам от къде да ги взема дори да са били в чантата ми.
Горещо я препоръчвам, тъй като наистина ходих при всякакви светила и така ми бяха объркали детето, че горкото направо на рани беше станало.Този вид алергична екзема много трудно се установява и единствено тя и една друга разбрха какво му е на Мишето, но другата е много далече.

# 5
  • Мнения: 8 459
Искам да ти препоръчам проф. Екатерина Пейчева - завеждащ кожно отделение в Онкологичната болница. Ако има някой, който разбира точно от тези проблеми, това е тя. Кабинетът и е на ул. "Паренсов"№16 (на ъгъла с бул. Васил Левски), вх ІІ., тел 989 09 73. Не е в района, който си посочила, но се включвам в темата, защото е много добър специалист. Миналата седмица бях при нея по препоръка на съфорумка. Прегледът струва 30 лв.
Marypopins, можеш ли да кажеш от кой дерматолог си доволна, защото аз от месеци търся добър специалист за дъщеря ми и също като теб вече попадах на какви ли не ... доктори, а д-р Пейчева не се занимава с такива проблеми, каквито има тя.



Подкрепям!Ако някой разбира точно от такива проблеми,то това е доктор Пейчева!

Общи условия

Активация на акаунт