Някой от Пловдив да препоръча магазин за дрехи?

  • 16 154
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
Хайде мами от Пловдив кажете някое готино магазинче за дрехи(някое тайно и дето само вие си го знаете).А и упътване как да се стигне до него.Че така и така ще се ходи до Пловдив...
Please!

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 14:45 от Trislon

# 1
  • Мнения: 1 205
Хехех едва ли има някое тайно дето само ние го знаем, не виждам как ще просъществува.
Иначе магазини по главната бол Peace

# 2
  • Мнения: 1 258
Хехех едва ли има някое тайно дето само ние го знаем, не виждам как ще просъществува.
Иначе магазини по главната бол Peace

Дааа,ама кой има време по главната.Питам,щото се сетих преди години мои познати ходеха до там специално заради някакъв магазин,в който се продавали страхотни неща,ама никой случаен не го знаел Laughing Laughing

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Това ще да е много тайно магазинче...ето, аз не го знам... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 258
Това ще да е много тайно магазинче...ето, аз не го знам... Mr. Green
Ха сега да видим кой не е случаен  Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 15:56 от Trislon

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Най-прясната ми покупка (от вчера  Mr. Green) е от Блага Благоева - срещу централна поща е
Друг любим магазин ми е "Етере" - той се намира на Заимов
Иначе има и други, но не се сещам в момента... Навсякъде има намаления  Peace

# 6
  • Мнения: 7 186
А какви дрехи търсиш- спортни, елегантни, дънки, горе- долу? И като цени- евтини, средни, скъпи? Щото магазини бол. Thinking

# 7
  • Мнения: 1 258
А,спортни,ежедневни.

# 8
  • Мнения: 1 258
И нали си клюкарстваме,та сега разбрах,че магазинчето било за дрехи,изкупувани от фабриките за шиене на ишлеме.Т.е.уж маркови,дето се шият за чужбина,пък в нашенското магазинче-евтини! Wink Grinning

# 9
Е та сподели тайната и ние да я научим. Praynig

# 10
  • Мнения: 1 258
Знам само че го има,ама не го знам къде е.Нямам връзка с тия мои познати,дето ходеха.Мислех,че в Пловдив е известно.Ако разбера нещо,ще казвам.И вие питайте.На местна почва по-лесно ще го разкрием thumbsup

# 11
  • Мнения: 1 258
Е,нали обещах,ако разбера нещо,да ви пиша.
Та,наши приятели от Пловдив ни заведоха в подобен магазин.Не знам дали е онзи,за който писах по-горе,но за такива стоки май става въпрос.
Честно казано,не бях кой знае колко впечатлена.Ама който е от Пловдив може пък да се разходи и да си намери нещо.
Не знам дали е много редно да го споменавам кой е точно,ама аз така или иначе не му знам името.Напънах се да запомня къде се намира.Та в кв.Коматево срещу старческия дом.
Повечето дрехи са спортни,дънкови,има и мъжки и дамски.Не бих казала,че са много евтини.Абе ,който си обича да си пазарува дрехи,все ще си намери нещо Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 959
Петер май се казваше.За мен си е обикновен магазин с основно турски стоки.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 563
А, и аз се сещам за въпросния магазин. Явно има славата на евтин склад за дрехи, спортни предимно, защото брат ми ме накара да отидем, но преди два-три месеца имаше само боклуци, които не са по евтини, отколкото в други магазини. Втори път не ми е стъпил кракът там.

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Е,нали обещах,ако разбера нещо,да ви пиша.
Та,наши приятели от Пловдив ни заведоха в подобен магазин.Не знам дали е онзи,за който писах по-горе,но за такива стоки май става въпрос.
Честно казано,не бях кой знае колко впечатлена.Ама който е от Пловдив може пък да се разходи и да си намери нещо.
Не знам дали е много редно да го споменавам кой е точно,ама аз така или иначе не му знам името.Напънах се да запомня къде се намира.Та в кв.Коматево срещу старческия дом.
Повечето дрехи са спортни,дънкови,има и мъжки и дамски.Не бих казала,че са много евтини.Абе ,който си обича да си пазарува дрехи,все ще си намери нещо Laughing Laughing


Само да отбележа, че мястото не е кв. Коматево(това, което описваш), а коматевския възел или с др. думи кв. Южен, който е част от Кючюк Париж.
А иначе за подобни магазини, в "Тракия"(близо до Детски свят) има един. Казва се "Есприт". Там продават разни дрешки. Той е предимно за детски дрешки, но има и хубави мъжки и дамски блузи и суитчери.

Общи условия

Активация на акаунт