Dokoga da 4akam

  • 1 746
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
zdraveite.cikala mi zakasniava6e pove4e ot 10 dena i dosta se upla6ih da ne sam bremenna.Togava zapo4nah da pravia edin sled drug testove,no vsi4ki otricatelni.i pak ne mi idva6e.Svarah se s dgipito,izpisa mi primolut nor za predizvikvane.Da oba4e ve4e go izpih,minaha dva dni otkakto go svar6ih i pak ne mi idva,zakasnenieto e ve4e 20 dni.Dne6nia test e sa6to otricatelen,a vazmogno li e pak da sam bremenna i dooga da 4akam.niakoia ot vas pila li e tova lekarstvo s takav problem

# 1
  • Мнения: 997
Не съм пила това лекарство, но не мога да разбера - ходила ли си на гинеколог и какво казва той. При такова закъснение първо бих отишла в кабинета-да се изключи всякаква въэвожност за бременност или друг проблем. После бих пила лекарства, естествено по предписание.

# 2
  • Мнения: 46 434
Иди на гинеколог  Peace

# 3
  • Мнения: 1 622
Мамичка,
при мен закъснява повече от 12-13 дни, първият тест след 4-дневно закъснение беше отрицателен, преди 2 дни бях на лекар - не установи бременност. Но понеже аз я искам, ми изписаха Дуфастон 2*1 в продължение на 10 дни. Ако дотогава и след още 10 дни не ми дойде, пак ще съм на лекар... Не знам какво да ти кажа, но тук съм чела за доста случки извън пътя, така че се надявам и останалите момичета да ти споделят своя опит... Но при всички случи ти желая това, което ти желаеш!

# 4
# 5
  • Мнения: 109
Ами иди на гинеколог!Той по добре ще ти каже какво става,пък и ти няма да се чудиш и да се притесняваш. newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 2 901
Съветвам те да отидеш на гинеколог, джи-пи-то е длъжно да ти даде направление, ако ти настояваш - проблемът ти е сериозен, не е просто профилактичен преглед, въпреки че и за профилактичен са длъжни според мен... Не съм чувала ддза такова лекарство, но то със сигурност си има листовка, която можеш да прочетеш и да видиш действието и реакциите му.

Късмет!

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
Ами иди на гинеколог!Той по добре ще ти каже какво става,пък и ти няма да се чудиш и да се притесняваш. newsm10

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А аз бих ти препоръчала да си направиш пак тест след 2-3 дни. Моята бременност гинеколог не я видя. Или по-скоро видя нещо но не и бременност и се уплаши да не е извънматочна. Ако не бях отишла на хубав видеозон щяха да ме срежат като стои та гледаи.

# 10
  • Мнения: 396
Аз съм пила Примолуд Нор и знам, че след като го изпиеш би трябвало да ти дойде максимум до втория- третия ден.... поне при мен беше така. Отиди на гинеколог!

# 11
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз май ще повторя всички мами до тук - отиди на гинеколог.
Аз отидох защото имах страхотни болки, и аз си чаках цикъла. Гинеколога ми предписа разни хапчета. Но билките не спряха. И аз имах 1 отрицателен тест. И понеже болките не ми спряха пак отидох на гинеколог. На видеозон ми установи бременността.

# 12
# 13
  • Мнения: 601
  Аз съм пила преди Primolut-Nor-5 когато ми закъсня с някъде около седмица,но като го изпих си ми дойде както си му е редът.Незнам защо така при теб newsm78.При толкова много и все отрицателни тестове някакво чудо е да се окаже,4е не е така.
  Темата ти е докога да чакам? Недей да чакаш ,а още сега се свържи с гинеколог и наи-добре той да каже.Каквото и да е недей се шашка,стават такива неща-на мен един път ми дойде 2 пъти един след друг като промеждутъка беше 10 дена.Приемам го като аномалии разни.
  Обади се на докито  Hug

# 14
  • Мнения: 247
Другият бърз начин е кръвният тест.
Ако гинекологът не може да те приеме веднага, кръвният тест за бременност ще ти отговори дали си бременна след максимум 2 часа!

Общи условия

Активация на акаунт