Крем за лице за чувствителна кожа

  • 1 328
  • 5
  •   1
Отговори
Моля ви, препоръчайте ми крем за лице. Кожата ми е суха тук-таме, мазна на Т-зоната, имам лишеи по бузите от време на време (кожата ми се люспи).  newsm78

Незнам за тези кремове на Eucerin добре ли действат и колко струва такъв крем?

Предварително благодаря! Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Така,както описваш,кожата ти е суха,а не толкова чувствителна.Не съм ползвала тези,за които питаш,но има безброй хубави кремове,пробвай някой овлажняващ или за суха и много суха кожа.

# 2
  • Мнения: 5 317
За суха и дехидратирана кожа ти препоръчвам на Виши-thermal fix 1.Лошото е,че няма слънцезащитен филтър.Струва 26.00 лева.На   Eucerin съм ползвала миналото лято един крем,но не му помня точното име.Имаше SPF-15,добре попиваше в кожата и не оставяше мазен филтър.Струваше 20-25 лева.

# 3
  • София
  • Мнения: 847
Моята кожа е подобна, на места я чувствам много суха, по носа ми се омазнява. Пробвала съм най-различни кремове от медицинската козметика, но най-добре ми повлия La Roche Posay Hydraphase. Струва 33 лв., но си заслужава, хидратира сухите места без да омазнява мазните.

Успех в избора!

# 4
  • Мнения: 1 063
Аз също съм с мн. чувствителна кожа, но нямам омазняване на Т- зоната. Доволна съм от хидратиращ флуид на Yves Rocher за 24 часово действие, SPF 15. И внимание - много чувствителна кожа, която се люспи - дерматоложката ми предписа детският крем за лице Anthelios “S” SPF 40 на La roche - Posay. Знам, че е с мн. висок фактор, но попива веднага, ползвам го като дневен. И от този също съм доволна La Roche Posay Hydraphase, някой го спомена, да не слагам цитати.

# 5
Аз съм пробвала всичко. От супер хидратиращата маска на Avene дори нямаше полза. Сега съм с Bioderma, мажа се по два пъти и горе-долу съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт