Отговори
  • Мнения: 52
здравейте красавици! искам от дъното на душата си да ви се извиня че ви обърках в началото за бебчето ми,апък и след това уш писах зада уточня какво е станало всъщност и защо съм писала  но пак съм допускала грешки в писането норазбрах като прочетох какво съм изпратила-ПРОСТЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ?Итак да си дойда на думата моля ви да ми препоръчате изпитани не много скъпи и ефикасни противозачатъчни защото потръпвам от мисълта че мога да забременея и да се случи същото както с ВИКИ моляви ако някоя от вас едоволна иползва не6то ефикасно да ми пише-pliiiiiiiiis

# 1
  • Мнения: 481
Противозачатъчните не може да се пият ей-така препоръчани от позната. Едни хапчета са подходящи за мен, други за теб. Предлагам ти да отидеш на гинеколог и да се консултираш с него. Той най-добре ще прецени кое е най-подходящото хапче за теб.
То е свързано с много фактори:
- на колко годин си
- дали си пушачка
- кръвно налягане
- гинекологични заболявания
и много, много други.
Така че не рискувай, а се консултирай!

# 2
Аз лично вземам Логест и съм много доволна поне при мен няма странични ефекти.  В самата опаковка има листовка в която е описано всичко включително и как се приемат. Peace

# 3
Ползвай презерватив-най безобиден и сигурен начин за предпазване. Peace

# 4
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
никакъв секс - най сигурният начин да не се забременее  Grinning - щегичка

сега сериозно:
преди да забременея пиех логест. спрях го три месеца преде да забременея и в първият месец в който реших че е време да почне бебеправенето успяхме
бях мнго доволна и не съм имала никакви странични ефекти, които са изпасани и по форумите  и на листовката. но все пак е индивидуално явно.
сетих се да ти кажа, че започнах да ги пия по препоръка наприятелка и не съм ходила на лекар за да се консултирам.
освен това си мисля че нищо не ти пречи да смениш няколко вида хапчета докато намериш твоите.
успех

# 5
  • София
  • Мнения: 1 677
Хей,я по-бодро!Какво си се заизвинявала!?
Не се притеснявай.И аз четох твоите постинги и отговорите,които получи-хора всякакви.На едни им е приятно да четат само добре написани неща,а за   други-не е толкова важно.
Ще се справиш.Трябва ти повече практика! Laughing Laughing
А за хапчетата-аз пиех Марвелон и бях доволна,т.е. не забременявах докато го пиех.Но не се чувствах много добре.
Ако искаш пробвай с другото,за което са ти писали момичетата преди мен.
С обич Теди Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 39 715
Започнах с Марвелон, след това минах Антеовин и Цилеста.
Марвелона ми действаше зле, цикъл цял месец. Спрях го.
От Антеовина бях на-доволна. Спряха го от внос.
Започнах да пия Цилеста. Оплаквания никакви, сами че качих някое и друго килце, в областа на таза, дупето, краката.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 965
Аз пия ЯСМИН, много ниска хрмонална дозировка и затова трябва много стриктно да се спазва времето на приема. Пия го от една година и засега нямам никакви странични ефекти. Drob4o, един съвет от мен ние можем да ти препоръчаме контрацептивни таблетки, но техният прием, особено след раждане, задължително се започва след направена цитонамазка.

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Аз Регевидон Peace

Общи условия

Активация на акаунт