Кал

  • 516
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
С търсачката на "кал" ми даде само "калории" и въобще само като част от дума - въобще ставало ли е дума за това тук, не знам. Имам въпрос - донесоха ми специална кал - от Израел. Какво да я правя? Малко ме е гнус да се цапам по лицето с нея - за какво е полезна и има ли смисъл да я държа още? Някой може ли да поясни какво да правя с една торбичка кал от Израел?  newsm78 ooooh!

# 1
# 2
  • Мнения: 2 257
Сега се сещам, че ми казаха, че е от Мъртво море, да! ooooh! (Хич не слушах, като ми обясняваха Embarassed )  Очевидно е същата, макар че моята не е такава лъскава пакетирана, ами е сложена директно, явно от там, в обикновена торбичка...Благодаря ти, виждам за какво е полезна, макар че с 300 грама кал, освен по лицето да се плескам, не виждам какво друго мога да правя.  Flutter

# 3
  • Мнения: 4 390
Стимулира микроциркулацията и елиминира излишната течност. Лечебната кал е превъзходно средство срещу целулита, отоците и сухотата на кожата, която още след първото обвиване става като коприна.
300 гр. не са никак малко. Ще ти стигнат за лицето, шията и гърдите със сигурност. Като я смесиш с вода ще стане поне 500 мл.
Мажи се смело. Grinning

# 4
  • Мнения: 7 430
На моя приятелка и бяха донесли от Тунис и се мацотеше по лицето и целулита.
Кожата и стана гладка и супер блестяща  Peace

# 5
  • Мнения: 2 257

Въх! А беше поела тъжния път към кофата за една бройка Laughing Утре ще се наплескам и ще стана една копринена, та копринена! Flutter Crazy Мерси! Grinning

Охо, лЮбопИтКе  Hug и на тебе сполай ти, за информацията! Само не знам как ще се наклепотя с това ужасно сиво кафяво нещо, ама сега нали сме лични и красиви, какво пък, ще изтърпя! Flutter Благодаря и на теб!

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 03:21 от G&J

# 6
  • Мнения: 7 430
.. Благодаря и на теб!

За нищо  Wink и утре да ни се представиш блестяща Hug
Ако не на нас - поне на мъжОто Wink

# 7
  • Мнения: 2 257
Наистина ще взема да се омажа и после ще пиша за ефекта - супер любопитно ми стана вече!
Айде, отивам на кръчма и таман за утре ще имам материал за освежаване. Laughing

# 8
  • Мнения: 7 837
Тъкмо няма да имаш махмурлийски вид, че страх ме хвана  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт