реве като му обличам блузи !!

  • 378
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте момичета от скоро имам такъв проблем моя Гого не дава даму обличам каквато и да е горна дрешка.Само като почна да слагам ръкавчетата и започва да  newsm45 smile3514пищи.Уж все гледам дрешките да са му широки околу вратлето и да са с копчета ама не и не той не дава.Направо кошмар е като се преобличаме.Интересното е ,че надолу дава да се облича,само горните дрехи недава.Ужас е като тръгнем на доктор пищи и не дава  Shocked Shocked всички ме гледат Shocked.,анали трябва да го съблека, и после да се облечем.Вкъщи както и да е .Иначе дава да се съблича.абе незнам дано  е някакъв период и  отмине .

# 1
  • София
  • Мнения: 4 573
Дано да е нещо временно, че много неприятно. Не мога да ти кажа нищо, защото не съм имала този проблем, но ти не се притеснявай от хората. Гледай бебо да е добре. Как те гледат си е техен проблем. Дано мине скоро.

# 2
  • Мнения: 154
Ние и до ден днешен сме така  Whistling Да не ти разказвам с какъв зор се сменя памперса  rotfImbo Винаги реве като я обличам и събличам, и аз незнам на какво се дължи, но го прави и не мога да я отуча за съжаление. Просто хиляди нервни клетки ми умират докато правим подобни процедури  #Cussing out. Дано при вас отмине и го забрави. Да не би да му е останал лош спомен от някоя блуза с тесен отвор и сега да се плаши?

# 3
  • Мнения: 7 831
Горе долу на същата възраст и моите започнаха да създават проблеми при преобличане. Разреших проблема като започнах да им давам разни интересни неща да ги разглеждат през това време. Дребни джунджурии, които иначе не давам например шишето с капките за нос, дребни играчки от яйца, лак за нокти, туба с крем и т.н. Още като тръгнехме да се преобличаме взимах купата със съкровища и докато детето се залисва действам бързо.
При доктора давам ГСМ-ма и нямам никакъв проблем  Wink.

# 4
  • Мнения: 1 489
Това е период.Ние го минахме и аз също давах някои забранени неща,за да й отвлеча вниманието.

# 5
  • Мнения: 27 524
Децата и бебетата много мразят да им минават през галвите блузите,може да е от това.Слагай ,докато отмине този перидо,блузки с копчета,ризки и жилетчици

# 6
  • Мнения: 3 537
Това е период.Ние го минахме и аз също давах някои забранени неща,за да й отвлеча вниманието.
И при нас беше така,сърди се ама няма мърдане,продължавам да си му обличам блзки през главата,ама гледам да сам малко широчки.

# 7
  • Мнения: 442
давай му нещо интересно в ръцете, за да го забаламосаш. скоро ще започне да се върти и като му слагаш памперса. при нас, тогава е времето на забранените неща - давам в ръцете нещо, което по принцип не давам (телефон, дистанционно, туба крем, химикал.... )

# 8
  • Мнения: 1 101
Същата работа е и при нас! Колкото и широки да са , стигнем ли до блузките започва да се опъва и да се сърди. До скоро направо си плачеше. Дано при вас е период и да отмине скоро. При Дени е така откакто се е родил  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт