За проследяване на бременоста

  • 827
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Ходя в частен кабинет и все повече се претеснявам, че пропускам някои изследвания. Моля да ми кажете когато ви проследяват бременоста в АГ клиника освен рутинните ехограф и кръвна картина какво още изследват. Аз съм в 23 седмица а досега са ми правили само един тест за кръв и урина и тройния тест.
Предварително ви благодаря

# 1
  • Мнения: 390
ех Deniz, току що в тази тема разказвах подробно какво са ми правили на мен - май обаче зависи и от лекаря, а и е индивидуално защото мамите тук разказват и за други изследвания, които аз никога не съм правила

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Deniz
Ходя в частен кабинет и все повече се претеснявам, че пропускам някои изследвания. Моля да ми кажете когато ви проследяват бременоста в АГ клиника освен рутинните ехограф и кръвна картина какво още изследват. Аз съм в 23 седмица а досега са ми правили само един тест за кръв и урина и тройния тест.
Предварително ви благодаря



в коя частна клиника ходиш ти?

# 3
  • Мнения: 288
Ако няма някакъв проблем с теб или бебето, тези са напълно достатъчни.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Az v na4aloto systo hodih na konsultaciya v 4asten kabinet, no se konsultirah tuk - tam i ustanovih, 4e ne procedirat, kakto v jenskata konsultaciya.
Blagodarenie na moya priyatelka, koyato systo e bremenna i po neyna preporyka, smenih i lekarya, i zdravnoto zavedeniei sega sym mnogo dovolna.
Ot na4. na 4-ia mesec hodya na jenska konsultaciya v "St. Sofia", kydeto sym 4astna pacientka na moyata ginekolojka d-r Panova. Platih si 200 lv. abonament za prosledyavane na cyalata bremennost i s tova priklu4ih plastaniyata.
Vseki mesec mi pravyat:
1. ehografski pregled;
2.izsledvat kryvta i urinata;
3.meryat mi kryvnoto;
4.izmervat matkata - v sm.;
5.teglyat me  Embarassed
Vseki pyt imam ugovorka s lekarkata si, tya me 4aka i vlizame direktno v kabineta i.
Ami,tova e.
Syvetvam te da iziskva6 da ti meryat pone kryvnoto redovno!

# 5
  • Мнения: 144
При всяка бременност е различно и според мен лекаря си преценява какви изследвания трябва да се направят.Аз също ходя в частен кабинет и до сега са ми правили изследвания на кръвта както и на урината,но нищо повече.Ако всичко протича нормално при теб,което ти го пожелавам, значи няма нужда от други изследвания Simple Smile Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт