Колко време се ползва зимен кош/количка

  • 2 111
  • 13
  •   1
Отговори
Момичета, не сме купили количка все още, разнасяме бебо в кошница. Като имате предвид, че бебо е на месец и половина, моля кажете ми колко време ще ползвам зимна количка/ кош, за да преценя дали да си купя нова или втора ръка. Благодаря предварително!!!

# 1
  • Мнения: 7 474
Имайки предвид,че идва лято изобщо не ти трябва. Купи си лека количка. 1stroller

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Направо си купете по-лека количка.
Василена е родена октомври и купихме зимна количка, но още през май месец купих пък лятна. Онази така си и стои.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Според мен другата зима ще ползваш зимен кош, но след това едва ли. По добре си вземи употребявана. Няма смисъл от нова, която ще ползваш само един сезон.

# 4
  • Мнения: 5 228
Моята дъщеря е родена през ноември и въпреки това не сме ползвали изобщо зимен кош. По-стабилна и висока лятна количка с чувалче върши страхотна работа, много по-леко и практично. За мен няма смисъл от зимните кошове.

# 5
  • Мнения: 3 153
Моята дъщеря е родена през ноември и въпреки това не сме ползвали изобщо зимен кош. По-стабилна и висока лятна количка с чувалче върши страхотна работа, много по-леко и практично. За мен няма смисъл от зимните кошове.
Aбсолютно се съгласих с Фукла Peace

# 6
  • Мнения: 1 059
Малкия е януари месец и бяхме взели комбонирана количка , но после си взехме и лятна по простата причина че другата беше много тежка. И аз съм за лятна количка на която може да се сложи порт бебе или чувалче

# 7
  • Мнения: 1 645
Ние ползвахме зимният кош не повече от 4 месеца.
Но на вас няма да ви трябва,по - добре направо си вземете лятна количка Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 380
po dobre napravo liatna,makar 4e nie vse o6e polzvame zimnia ko6-pri tozi viatr v Bs...

# 9
  • Мнения: 643
Като се има на предвид, че зимния кош е малак, и в никакъв случей няма да можете да го ползвате другата зима, вземи си някой компактен вариант, или лятна количка която позволява човал, или комбинирана с покривало.

# 10
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
А може ли да питам и аз нещо-изобщо до каква възраст се ползва количка?Защото аз имам комбинирана и сега се замислям за лятна-има ли смисъл да се купува,ако детето ще се вози до годинка???

# 11
  • Мнения: 643
А може ли да питам и аз нещо-изобщо до каква възраст се ползва количка?Защото аз имам комбинирана и сега се замислям за лятна-има ли смисъл да се купува,ако детето ще се вози до годинка???
О вземи си лятна, както видях сте малки моя син е на година и 3 месеца и още сме с количката, а както върви сигурно ще изкараме така, поне до две години. Всъщност и комбинираната ще ти свърши работа стига да не ти е много тежка.

# 12
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Мерси,archela,ами комбинираната ми тежи 12кг.,ама с бебе и багаж става 20.Затова ще взимам лятна,има много хубави между 45-90 лева.

# 13
Благодаря на всички за отговорите!! Ще купим нещо от сорта на Чико пик ап.

Общи условия

Активация на акаунт