Нека се похвалим :)

  • 1 649
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
В страни от разразилите се спорове вчера и днес, аз имам една хубава новина и искам да я споделя с всички вас.

Днес направихме първите изследвания на Гогата и току-що по телефона разбрах от педиатърката, че резултатите ни са прекрасни и Гого има хемоглобин 129  Grinning

За информация искам да споделя, че все още не е захранен, опитвал е 1-2 пъти по малко тиква и по малко банан, колкото да пробва нещо ново.

Според педиатърката ако искам мога да отложа захранването с още 1-2 седмици, или да го започна още сега, както реша  Simple Smile

А за справка - миналата седмица си правих и аз изследвания и моят хемоглобин също беше точно 129  Sign Exclamation Не знам съвпадение ли е или...  Grinning

Както и да е, просто ми се дощя да споделя хубавата новина с вас.

# 1
  • Мнения: 6 155
Чудесно наистина! Все така да сте във форма Wink

# 2
  • Мнения: 4 414
ей, браво на вас:) а аз си мислех, че ние сме първенци с хемоглобин 114 Wink

# 3
Поздравления SZA .Все така здрави да растете. Ама вие днес правите точно 6 месеца. Честита ви половин годинка Grinning

# 4
  • Мнения: 3 379
О, благодаря за поздравленията! Да, днес ставаме на половин годинка и по този повод съм решила да купим най-накрая столче за хранене на Гогата. Харесала съм и модел, само трябва да намерим време и да дойде заплатата първо де. Това ще му е подаръка, а като го купим почвам и да го захранвам.

 Simple Smile

# 5
Цитат на: agneshka
ей, браво на вас:) а аз си мислех, че ние сме първенци с хемоглобин 114 Wink

Охооо. Ама и малката Агнешка и тя днес рожденичка. Ей да ви е жива и здрава. Мале колко бързо растата тия деца Grinning

# 6
  • Мнения: 4 358
Вие сте отличници, браво! Все така Grinning
Честита ви половин годинка Grinning

# 7
Цитат на: SZA
О, благодаря за поздравленията! Да, днес ставаме на половин годинка и по този повод съм решила да купим най-накрая столче за хранене на Гогата. Харесала съм и модел, само трябва да намерим време и да дойде заплатата първо де. Това ще му е подаръка, а като го купим почвам и да го захранвам.

 Simple Smile

И да ни го снимнеш в столчето, че да видим колко е послушен Wink

# 8
  • Мнения: 3 379
Цитат на: agneshka
ей, браво на вас:) а аз си мислех, че ние сме първенци с хемоглобин 114 Wink


Леле, ми да - честито и на вас, да растете засмени и здрави!

# 9
  • Мнения: 4 414
ехаааааааааа, верно, бе! ние с Гогата сме били на 1 ден родени:) ха, честита ви 1/2 годинка:)Simple Smile
10х за поздравленията, мамчета!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 249
Браво, поздравления и за двете!!
Много се радвам за вас!
Нацелувайте отличниците!

# 11
  • Мнения: 6 243
Поздравления и от нас. Все така да я карате!!!

# 12
  • Мнения: 7 106
Честито на рожденниците и от нас с Евчето.Да са здрави и щастливи. Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover                                                   И ние правихме изследвания преди седмица и хемоглобинът ни беше 121 Stuck Out Tongue ,ама Ева папка по малко зарзаватец от няколко седмици Stuck Out Tongue ,ако това е повлияло за толкова кратко време.

# 13
  • Мнения: 2 529
ОГРОМНО ЧЕСТИТО НА НИЯ И НА ГОГАТА Grinning  Grinning  Grinning

Да са все такива отличници по здраве, красота и ум!!!

# 14
  • Мнения: 444
Браво на вас! Как го правите този номер само на кърма! Wink
Хемоглобина на Катето е 116 и лекарката ни каза, че е ОК, но на бебето на моя приятелка със същия хемоглобин са предписали желязо! Чудно нали!? Big Ups

Общи условия

Активация на акаунт