До мамите раждали планово секцио

  • 2 608
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Дочакахте ли назначената дата или ви приеха по спешност за операцията?? newsm78

# 1
  • Мнения: 137
Здравей поне при мен датата беше 20 дни преди теермина, което смятам, че е нормално за да не тръгне плода по родовия път.Така, че нямаше изненади   

# 2
  • Мнения: 832
При мен секциото беше назначено 10 дни преди термина и точно тогава стана.

# 3
  • Мнения: 544
първото ми раждане бе нормално и бе с 17дни по рано,поради това второто,което бе секцио назначиха 15дни преди термин/а и имах постояно контракции/

# 4
  • Мнения: 5 790
Датата на плановото секцио ми беше 4 дни преди термина, дочаках и още как. Беба нямаше никакво намерение да излиза.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 320
При мен секциото беше назначено 10 дни преди термина и точно тогава стана.

И при мен така! Аз даже знам, че по-рано от 10 дни от термина не е хубаво да се вади детето.

# 6
  • Мнения: 3 089
аз бях 12 дни преди термина. дочаках си операцията. в самия ден акушерката ми каза, че имам много хубави родилни контракции (при записа на тонове), а аз нищо особено не усещах.

# 7
  • Мнения: 1 110
Секциото ми беше планирано 9 дена преди термина. Влязох за операция без признаци детенце само да е тръгнало надолу  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 915
Беше планирано за 7 дни преди термина. Мариела си изчака да я измъкнат.  Wink

# 9
  • Мнения: 2 631
Самото планиране на секциото при мен беше една седмица преди термина. Датата се определи 3 дни преди термина и точно тогава стана - нямах никакви признаци за нормално раждане.

# 10
  • София
  • Мнения: 626
Секциото при мен беше една седмица преди термина и нямах никакви признаци за раждане.

# 11
  • Мнения: 307
Беше планирано секцио 13 дни преди термина,защото се падаше понеделник, а и бебка се беше смъкнала много.Но тя не го дочака.Тръгна да излиза в неделя,та се наложи доктора да слиза от хижа в планината Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 447
Мойто беше 9 дни преди термина, оказа се, че имам 2 см разкритие...ама не съм го усетила Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 634
Беше планирано 8 дни преди термина,но бебчо избърза и се роди 1 седмица преди датата на операцията,т.е.15 дни преди термина.

# 14
  • Мнения: 391
Секциото ми беше насрочено 10 дена преди термина, водите ми изтекоха точно на този ден, малко преди да дойде докторката.

Общи условия

Активация на акаунт