Ходили ли сте на новия басейн на баня Мадара?

  • 7 350
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 836
Здравейте момичета! Интересувам се от мненията ви, ако сте водили сладурите да плуват в новоремонтирания басейн на баня Мадара!Ние досега сме ходили на БСФС  sport027, но подочух, че на банята бил по-добър! Ако някой има опит, ще съм благодарна да го сподели!  bouquet

Последна редакция: нд, 12 мар 2006, 17:43 от SilvaA

# 1
  • Мнения: 2 550
Басейна е супер...но по скромните ми спомени има "отворени" часове само няколко пъти седмично и то за по час.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 685
Да синът ми ходи там на плуване от лятото,но с треньор.Нямам база за сравнение, понеже преди това не е ходил на плуване!В общи линии е чист,нямам оплаквания до момента!

# 3
  • Мнения: 836
А дали има групи за деца, с треньори?

# 4
  • Мнения: 836
Али, извинявай, по-късно прочетох съобщението ти! Вечер или сутрин ходите?

# 5
  • Мнения: 1 180
Големият ми син ходи там на плуване втори месец, доволен е, чисто е и треньора е добър. Картата е 42 лв. за три посещения седмично, но с часовете са малко зле...

# 6
  • София
  • Мнения: 11 685
Ние ходим 2 пъти седмично-в събота и неделя след обед!През седмицата е по цял ден на училище и няма как!Картата е 30 лева!

# 7
  • Мнения: 836
Важното е, че е чисто и дано водата да е по-топла от БСФС! Аз следващата седмица ще отида да проверя имат ли свободни места. Имате ли предпочитания към треньор?

# 8
  • Мнения: 2 755
Аз съм ходила да плувам там, но откакто започнах работа, спрях. Много са им неудобни часовете. Иначе, басейна е чист. Съблекалните също. Водата е топла. Абе харесва ми, ама с тези фиксирани дни и часове е за хора с достатъчно свободно време, а аз уви не съм от тях... Sad

# 9
  • Мнения: 3 248
Само положителни отзиви мога да кажа...особено при положение, че съм доста гнуслива и респективно взискателна към подобни места! Peace

# 10
  • Мнения: 1 756
да много е хубаво и чисто

# 11
  • Мнения: 836
И аз съм доста гнуслива и много ми хареса това, че е чист басейна! Много благодаря на всички за отзивите! Stuck Out Tongue [ bowuu

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 08:40 от SilvaA

# 12
  • София
  • Мнения: 39 761
Мислех да водя Дияна там, но за нея ми се стори малко дълбок. Треньора каза да я заведа веднъж с билетче и да пробвам, пък после ще решим. Водата според него щяла да й бъде студена.

# 13
  • Мнения: 836
Мислех да водя Дияна там, но за нея ми се стори малко дълбок. Треньора каза да я заведа веднъж с билетче и да пробвам, пък после ще решим. Водата според него щяла да й бъде студена.
В БСФС има отделен басейн за по-малки, който е и по-топъл от големия, а на дребните (6-7години) в най-дълбоката си част им е до кръста. Картата е 30 лв (или поне беше миналата година) за 8 пъти. Моят син плува там, но ние сме много несериозни  Embarassed и не бяхме редовни, затова той не напредна много! А вече му се струва "бебешки" и не иска да ходи там! Аз затова питах за баня Мадара.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 761
Силва този вариант е обмислен, знам часовете. Като мине ски училището на Дияна ще я водя.
Ние ходихме да видим басейна. Дияна имаше желание да плува в големия, малкия не я устройвал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт