къде да отидем за уикенд?

  • 6 243
  • 19
  •   1
Отговори
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Препоръчайте ми някое хубаво метсенце, което да посетим за един уикенд! имам дете на година и половина, искаме да не е много далеч от София и да е подходящо за малко дете. Може да ми препоръчате и агенция, от която сте доволни. Предварително благодаря!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Мальовица. Хотелът е ремонтиран и е о.к.

# 2
  • Мнения: 510
http://www.travel.government.bg/borovec/index.php

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77890.0 погледни и тази тема,не е дълга,а има координатите на 2-те нови хотелчета на Мальовица.

И двете места са проверени и стават за родители с хлапета , а и са на 1 час път с кола от София Hug

bifana ртоку що ме е изпреварила Wink

Ако те интересува нещо различно от планина - пиши  Simple Smile

# 3
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Ами ние не караме ски, така че приемам и др.предложения. Важното е да има къде да се разходим с детето и къде да се храним/знаете, че детето не може да яде всичко, пък не искам да му нося храна/.  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 777
Копривщица
Говедарци
Рибарица

зависи какво търсите. Нищо не казваш.
Хотел или къща.
Планина или поляни.

Има хиляди чудни места за почивка, но все пак кажи какво искате.

# 5
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Искаме стая със собсвен санитарен възел и телевизор,в която да можем да сложим и нашата кошарка за спане/сгъваема е/. Няма значение дали ще е хотел или къща./цена около 50 лв. на вечер за тримата/. Място за разходка с дете/може би поляни/ и хубави /подходящи за малко дете/ заведения в близост, за хранене и кафенце...

# 6
  • Мнения: 3 777
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=4&c=16

http://aprilci.com/complex/index.htm

http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=4&c=16

Не бих се наела да препоръчвам, защото съм ходила в поне 5 хотела на дадено място и всеки има плюсове и минуси в зависимост от вкуса.

# 7
  • Мнения: 1 258
Аз предлагам Паничище.До там пътят е около 20-тина км от Дупница.Хем планина,хем близко.Курортът все още не е станал съвсем масов,което го прави много приятен.Има вече всякакъв вид и категория хотели,а и голяма възможност за разходки(за тези,които не карат ски Laughing)Аз не съм ходила от няколко години и с удоволствие бих отишла.Ако се решите да отидете там,сподели как е сега. baby_neutral

# 8
  • Мнения: 3 777
На Паничище бях миналия март с бебе на 3 месеца.
Мизерия, студ, добре че си носихме духалка. Кал до шия.
Стаите в единствения хотел който беше що годе свестен беше толкова малка, че нямаше място за легло на детето и спа между нас.
И къде ще се разхождат?
Според мен не си струва.
По скоро в Сепарева баня да отидат.

# 9
  • Мнения: 151
Добро утро!

Мога да ти предложа много хубаво местенце! Бях наистина много изненадана, когато отидохме. Води се почивна база на Енергото и е над Дупница хотелчето е много кипро направили са му много хубав ремонт стаите са много топли (идеално за бебо) ресторанта е добър цените му са направо от комунизма салата зеле 0.34 ст. е менюто не е от 30 страници, но пък имам какво да се яде при това готвача готви много хубаво стаята е 30 лева , а апартамента 45 имат страхотни гледки. На много хубаво и тихо място и се почива идеално. Както се сещаш има зала за билярд и тенис на маса и библиотека  Joy аз много се смях като научих. За съжаление няма сайт и ако се интересуваш мога да ти дам координати. Знам, че е гадно без да го видим а и всеки си има различен вкус така,че мила ако се интересуваш свирни Айде това е от мене

# 10
  • Мнения: 1 493
Според мен  в това лошо време , за предпочитане е Сандански.

# 11
  • Мнения: 1 258
Добро утро!

Мога да ти предложа много хубаво местенце! Бях наистина много изненадана, когато отидохме. Води се почивна база на Енергото и е над Дупница хотелчето е много кипро направили са му много хубав ремонт стаите са много топли (идеално за бебо) ресторанта е добър цените му са направо от комунизма салата зеле 0.34 ст. е менюто не е от 30 страници, но пък имам какво да се яде при това готвача готви много хубаво стаята е 30 лева , а апартамента 45 имат страхотни гледки. На много хубаво и тихо място и се почива идеално. Както се сещаш има зала за билярд и тенис на маса и библиотека  Joy аз много се смях като научих. За съжаление няма сайт и ако се интересуваш мога да ти дам координати. Знам, че е гадно без да го видим а и всеки си има различен вкус така,че мила ако се интересуваш свирни Айде това е от мене
А около почивната какво има?Съвсем близо ли е до града или?
Дай,моля те,някакви координати! newsm17

# 12
  • Мнения: 151
  oops чак сега видях ,че въпросът е отправен към мене Trislon soory

 Около базата има страхотана гора с поляни и пейки за лятото е супер,а и е близо до Дупница. Брошурата с телефоните е у дома и ако не ти е проблем утре ще ти ги драсна тамън ще питам и любовта на колко километра е от Дупница

# 13
  • Мнения: 1 258
Ок,мерси.Изглежда ми много приятно по твоите думи.Може да прескочим някой уикенд с децата,като се постопли.

# 14
  • Мнения: 151
 Или ако е спешно да пращам любовта до вкъщи  

Общи условия

Активация на акаунт